Події кафедри реклами та зв’язків з громадськістю

Спікер Євген Ігнатюк з керівницею проєкту Тетяною Кузнєцовою19-20 квітня 2024 р. у Києві завершився XI Міжнародний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд», що тривав майже півроку. Його богаторічним організатором (як і цього року) є  Тетяна Кузнєцова, голова ГО «Молодіжний центр ефективних комунікацій», доктор філологічних наук, професор нашої кафедри. Цього року справжнім «оргвідділом» фестивалю стали наші бакалаврантки Катерина Бучма, Дар’я Рижова, Марина Папіш.

vizyt nadzvychainoho ta povnovazhnoho posla yaponii do universytetu hrinchenka0000319 квітня 2024 року в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка вдруге відбулася зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Його Високоповажністю паном Мацудою Кунінорі. Університет Грінченка представляли виконуючий обов’язки ректора Олександр Турунцев, голова Вченої ради Наталя Віннікова, декан Факультету права і міжнародних відносин Микола Кулініч, декан Факультету східних мов Іван Семеніст та ін.

IMG 20231014 225216 59229 березня 2024 року одержано офіційне підвердження, що наша здобувачка IV курсу Дар'я Рижова пройшла відбір на участь в Roger Hatchuel Student Academy (RHSA) в межах всесвітньовідомого, найбільш престижного фестивалю Каннах під час фестивалю Cannes Lions.

гурток 29 0329 березня 2024 року під керівництвом доцента Маргарити Нетреби та старшого викладача Тетяни Ужанської відбулася перша зустріч членів наукового студентського гуртка «Media Research». Цей гурток об'єднав обдарованих студентів II-III курсів освітньої програми «Реклама та зв’язки з громадськістю», які мають бажання розвиватися та вивчати світ реклами й піару як професіонали.

photo 2024 03 29 11 30 0422 березня 2024 р. вчена рада Факультету журналістики схвалила і рекомендувала до опублікування англомовний методичний матеріал на допомогу  здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти. Глосарій з дисципліни «Міжкультурна комунікація» англійською мовою підготувала проф. кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Тетяна Кузнєцова. Він містить повний перелік термінів, які використовуються у викладанні зазначеної дисципліни, відповідає загальноприйнятій науковій термінології і стане у пригоді всім здобувачам, особливо тим, які беруть участь в академічній мобільності, пробують свої сили в науковій роботі.

pro rezultaty opytuvannia nynishnikh zdobuvachiv ta vypusknykiv mahisterskoi prohramy0000121 березня 2024 р. відбулося засідання кафедри, на якому, зокрема, було обговорено результати анонімного анкетування наших здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми 061.00.02 «Реклама і зв’язки з громадськістю».

Учасниками цього опитування стали 64 % здобувачів, які восени 2023 р. вступили на цю магістерську програму. Вони перші, хто навчаються за новою, затвердженою в 2023 р., редакцією цієї магістерської програми.

na zasidanni kafedry skhvaleno kandydaturu nov har mahist osvi proh0000121 березня 2024 р. Вчена рада Університету Грінченка підтримала подання нашої кафедри та ухвалила рішення про викладання англійською мовою дисципліни «Сучасні медіадослідження» здобувачам  другого (магістерського) рівня вищої освіти. Курс буде викладати доц. Афанасьєв І.Ю., гарант магістерської освітньої програми «Реклама і зв’язки з громадськістю».