5 грудня 2024 року відбувся вже 5-й онлайн-показ «Шедеври Cannes Lions 2024», організаторами якого виступили Асоціація Креативних Індустрій України та Офіційне Представництво Cannes Lions International Festival of Creativity. Уже вдруге захід пройшов за підтримки Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.
Детальніше...
З 27 по 30 листопада 2024 року доцент кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Галина Піскорська виступила з доповіддю на щорічній конференції Асоціації журналістської освіти та досліджень Австралії (JERAA), що відбулася в Університеті Мельбурна.
Детальніше...
20 листопада 2024 року першокурсники освітньої прогарми «Реклама і зв’язки з громадськістю» мали нагоду поспілкуватися з двома визначними гостями – доктором історичних наук, професором, Заслуженим працівником культури України Феліксом Львовичем Левітасом та кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри історичної та громадянської освіти Університету Грінченка Олександром Феодосійовичем Труханом.
Детальніше...
7 листопада 2024 року, з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, на Факультеті журналістики відбувся вебінар «Випадки академічної недоброчесності публічних осіб у країнах ЄС: вибухові медійні кейси 2010-2020-х років».
Детальніше...
6 листопада 2024 року, з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, на Факультеті журналістики відбувся круглий стіл «Нові технології у практиці реклами та зв’язків із громадськістю». Учасниками цього науково-практичного заходу стали близько двох десятків науковців, викладачів, практиків реклами та PR, представники чотирьох країн, кількох українських вишів та деяких інших організацій.
Детальніше...
9 вересня 2024 року розпочалася онлайн-програма академічної мобільності здобувачів вищої освіти та викладачів Факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка в Латвійському Університеті (м. Рига, Латвія).
Детальніше...
5-6 вересня 2024 року в Загребському університеті відбулася І Міжнародна наукова україністична конференція пам'яті Раїси Тростинської.
Протягом двох днів у насиченій програмі конференції взяли участь понад 180 науковців з різних країн. Крім учасників з України і Хорватії, у роботі конференції брали участь науковці зі Словаччини, Австрії, Польщі, Болгарії, Німеччини, Чехії, Італії, Норвегії, Угорщини, Туреччини, Словенії, Сербії, Грузії.
Детальніше...