Події кафедри реклами та зв’язків з громадськістю

nasha kafedra podaruvala knyhy universytetskii bibliotetsi do mizhnarodnoho dnia daruvannia knyh0214 лютого 2023 року до Міжнародного дня дарування книг у рамках акції «Подаруй бібліотеці книгу, не виходячи з кімнати!» долучилась кафедра реклами та звʼязків з громадськістю.

Подарувати бібліотеці книгу – чудова нагода зробити свій внесок у збільшення книжкового фонду бібліотеки сучасними виданнями. Таким чином, проста дія кожного реально сприяє популяризації культури читання в Україні та збільшує кількість прихильників української книги.

semestrove navchannia nashykh studentiv u briucselskii shkoli zhurnalistyky ta komunikatsii rozpochatoi02З 5 лютого 2024 року студентки Факультету журналістики Анна Некрашевська (ОП "Міжнародна журналістика", 2 курс), Соломія Сокур (ОП "Журналістика", 2 курс)

Крістіна Прус (ОП "Реклама та зв'язки з громадськістю", 2 курс) та  Діана Карлова (ОП "Міжнародна журналістика", 2 курс) вже розпочали семестрове навчання та опановують нові навички майбутньої професії у Брюссельській школі журналістики та комунікацій (IHECS) за програмою академічної мобільності Еразмус+ КА131.

prohrama akademichnoi mobilnosti erazmus dosvid studentky bakalavratu01Кілька місяців тому студентка кафедри реклами та звʼязків з громадськістю Катерина Лимарь навчалась протягом одного семестру за програмою академічної мобільності Еразмус+ у Брюсельській школі журналістики та комунікацій (IHECS).

spivpaca ncju rzg0119 грудня 2023 року в офісі Національної спілку журналістів України відбулася презентація анатомічного бронежилета для журналісток від компанії «Українська Броня». Участь в заході взяли й представники Факультету журналістики: декан факультету – Галина Горбенко, заступник декана – Тетяна Поліщук, доцент кафедри міжнародної журналістики – Олена Даниліна, викладач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю – Андрій Сінько, студенти-магістранти першого року навчання.

marafon kreatyvnoi stiikosti05Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю активно долучилася до організації та проведення заходів у рамках Міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд».

З 27 жовтня 2023 року стартував Марафон креативної стійкості – цикл семінарів і тренінгів, в яких активно беруть участь майбутні рекламісти та піарники.

vseukrainskyi konkurs z sotsialnykh komunikatsii pershyi raz v pr klas dlia maibutnikh studentiv0000110 грудня 2023 року відбулось нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу з соціальних комунікацій «Перший раз в PR-клас». Цьогоріч учасники мали змогу обрати одну із запропонованих тем конкурсу або запропонувати свою. Серед завлених тем були такі:

3 tvori konk grinch slidefight do 160 r vid dnia narodz bhrinchenka01У серці Грінченківської декади Факультет журналістики організував та успішно провів третій творчий конкурс «Grinch SlideFight» під гаслом «Грінченківська мудрість: діалог в 160 років», учасниками якого стали наші обдаровані студенти-грінченківці.

Цьогоріч конкурс відбувся 6 грудня, пропонуючи учасникам захопливе завдання: відобразити мудрість Бориса Грінченка у форматі одного слайда, передаючи не лише слова, а й емоції та дух філософії через дизайн.