Майстер-класи

15 11bak mah ta vypuskkaf zustrilysia z koman kanskykh leviv0315 листопада  2024 року Київський університет імені Бориса Грінченка відзначив День Факультету журналістики. На честь свята були заплановані урочистості, серед яких і зустріч з командою Офіційного представництва “Cannes Lions” в Україні.

“Cannes Lions” — це найпрестижніший фестиваль креативності у всьому світі, який щороку нагороджує найкращих у галузі креативних індустрій. Отримати «каннські леви» — мрія та професійна мета кожного, хто має справу з креативом. 

marafon kreatyvnoi stiikosti05Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю активно долучилася до організації та проведення заходів у рамках Міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд».

З 27 жовтня 2023 року стартував Марафон креативної стійкості – цикл семінарів і тренінгів, в яких активно беруть участь майбутні рекламісти та піарники.

photo 2023 10 31 13 40 2227 жовтня 2023 року XI Міжнародний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд» запустив онлайн Марафон креативної стійкості. У межах Марафону передбачається проведення інтерактивних лекцій, воркшопів і майстер-класів від українських топ-креаторів, завдяки яким молодь дізнаватиметься про цікаві проєкти та розбиратиме практичні кейси наживо з провідними фахівцями креативних індустрій.

03 10prakt m k napys presrelizu013 жовтня 2023 року гостею на лекції з дисципліни «Організація роботи пресслужб» у другокурсників спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» стала випускниця Факультету журналістики – Лідія Король. Зараз вона працює редакторкою комерційних проєктів The Village Україна та головною редакторкою PR-редакції «kirilllenka». Лідія охоче поділилась усіма цікавими та важливими нюансами підготовки пресрелізу та комунікації з журналістами різних медіа. 

23 09liderstvo iake mene zminylo01

28 вересня 2023 року до першокурсників ОП «Реклама і зв’язки з громадськістю» на лекцію з Лідерства служіння завітала випускниця кафедри Анастасія Щерба, в минулому співробітниця Центру програм з лідерства служіння Університету Грінченка, а нині менеджер проєктів в “Institute of Cognitive Modeling”. Анастасія радо поділилася зі студентами власним шляхом до лідерства, страхами які довелося подолати та успіхом, який не забарився.

Сторінка 1 із 11

Факультет у соціальних мережах