(044) 485-21-19

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Події кафедри міжнародної журналістики

title26 червня 2024 року відбулося засідання кафедри міжнародної журналістики.
У ході засідання обговорювалися результати академічної мобільності здобувачок 2 курсу освітньої програми «Міжнародна журналістика» Діани Карлової та Аннни Некрашевської, які упродовж весняного семестру перебували на навчанні у Брюссельській школі журналістики та комунікацій (IHECS) за програмою академічної мобільності Еразмус+ КА131, та Діани Симоненко, яка упродовж весняного семестра перебували на навчанні у Вільнюському університеті.

title24 червня 2024 року у Києві підбили підсумки всеукраїнського конкурсу есеїстики на тему «Роль загальнонаціонального лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва у розвитку українсько-азербайджанських відносин», який був оголошений з нагоди 101-ї річниці від дня народження Гейдара Алієва посольством Азербайджанської Республіки в Україні спільно з Українсько-Тюркським центром.

021 червня 2024 року відбулася звітна конференція з виробничої практики здобувачів 1 курсу магістерської освітньої програми «Міжнародні медіа та цифрові комунікації».
Практика проходила з 29 квітня по 21 червня 2024 року на таких базах, як Відділ Пресслужби Департаменту публічної дипломатії та комунікацій Міністерства закордонних справ України, Державна установа «Український інститут», Національна спілка журналістів України, Управління інформаційної політики та доступу до публічної інформації КМДА, Національна суспільна телерадіокомпанія України та інших організацій.

site20 червня 2024 року відбулося засідання Вченої ради Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, на якому розглядались кадрові питання.
Відповідно до Положення про конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних, педагогічних і наукових працівників Університету, керівники структурних підрозділів ознайомили членів Вченої ради з мотивованими висновками кафедр на кандидатури претендентів на вакантні посади професорів.