Події кафедри міжнародної журналістики

08 12 22 rozvytok nauky kmj018 грудня 2022 року відбулась перша студентська науково-практична конференція з міжнародною участю «Світова журналістика в епоху глобальних змін», метою якої стало обговорення актуальних проблем світової журналістики в епоху воєн та пандемій. Розпочав роботу конференції вітальним словом завідувач кафедри міжнародної журналістики доктор політичних наук, доцент Віталій ТЕРЕЩУК.
На пленарному засіданні з науковими доповідями виступали студенти з Щецинського університету (Польща) — Вікторія РИБІЦЬКА (Wiktoria Rybicka) та Надія СПІЦИНА (Nadiia Spitsyna), та студенти з вітчизняних ЗВО — Марина ГОНЧАРУК (Київський національний університет культури і мистецтв) та Юлія ТОПЧІЙ (Київський університет імені Бориса Грінченка, здобувачка ОП «Міжнародна журналістика»).
Далі робота конференції відбувалася за трьома секціями: секція 1 «Інформація та дезінформація в часи воєн та пандемій», секція 2 «Медіа світу про проблеми війни в Україні», секція 3 «Українська професійна журналістика в новій реальності: актуальні питання».

6 8 12 konferentsiia jeraa 2022 v avstralii156-8 грудня 2022 року, в м. Перт (Австралія) відбулась міжнародна конференція JERAA Conference 2022 “Journalism In Post-Normal Times” (Журналістика в пост-нормальні часи), яку організовує Journalism And Education Research Association of Australia (JERAA). 

Останні два роки принесли надзвичайні виклики, які дестабілізували діяльність, інституції та структури в усьому світі, і роль журналістики виявилась у тому, аби задокументувати, повідомити та зрозуміти ці виклики.

title2 грудня 2022 року для журналістів-міжнародників пройшла весела вікторина «7 цікавих фактів про Бориса Грінченка». Захід відбувся в рамках Грінченківської декади з нагоди святкування Дня народження Бориса Дмитровича та Дня Університету, яка традиційно проходить з 1 по 10 грудня у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Зі вступним словом виступила доцент кафедри міжнародної журналістики Анжеліка ДОСЕНКО, розповівши учасникам вікторини про історію запровадження декади.

vorkshop mobilnoi zhurnalistyky mojo vid ivo buruma 21 lystopada 2022 tytul21 листопада 2022 року викладачі та студенти кафедри міжнародної журналістики Факультету журналістики КУБГ долучились до воркшопу з мобільної журналістики (MOJO), що був організований Національною спілкою журналістів України та мережею Центрів журналістської солідарності. Тренером був австралійський журналіст Іво БУРУМ. Основною задачею воркшопу було підвищення рівня цифрових навичок українських журналістів. Учасники навчилися розробляти, знімати, монтувати та публікувати відеоісторії з використанням лише смартфона у програмі Kine Master.

17 11 22pres boi kafedry mizhn j0117 листопада 2022 року кафедра журналістики мала змогу вперше заявити про себе для аудиторії абітурієнтів. Прес-бої — це щорічний конкурс для майбутніх журналістів, які зараз працюють у шкільних редакціях.

МЕДІАБАТЛИ отримали формат інтерактивної медіагри, організатором якої є Інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва, успішно знайомить юних киян із цікавим і насиченим інфосвітом журналістських професій.

Сторінка 1 із 3

Факультет у соціальних мережах