Події кафедри медіапродюсування та видавничої справи

den knyhodaruvannia kmvs0114 лютого, у Міжнародний день дарування книг, який об'єднує всіх, хто любить читати, видавати і дарувати книжки, викладачі кафедри медіапродюсування та видавничої справи відвідали бібліотеку Університету Грінченка і подарували книги для навчання та читання.

akademichna mobilnist do universytetu fodzhi0901 лютого 2024 року розпочалась академічна мобільність Широкової Ірини, здобувача ступеня доктора філософії 2-го року навчання Факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка до Університету Фоджі (Італія) за програмою Еразмус+. Мобільність здійснюється в межах угоди між двома університетами, передбачає можливість стажування в міжнародному офісі.

dyplom grihorenko01Вітаємо студентку ІІ курсу першого (бакалаврсьокго) рівня вищої освіти ВСРб-1-22-4.0д Марину Григоренко з перемогою у конкурсі студентських наукових робіт «Молодь і поліграфія» (05-30 грудня 2023).

vipusk magistriv 20230127 грудня 2023 року магістри освітніх програм "Видавнича справа та редагування" та "Контент-продюсування цифрових медіапроєктів" отримали дипломи.
На період навчання наших випускників випали нелегкі часи: спочатку Covid-19 і повний перехід у дистанційний формат, потім - повномасштабне вторгнення і навчання під час обстрілів і блекаутів. Але вони справились з усіма викликами!

20 12zakhysty mahisterskykh proiektiv 202301На кафедрі медіапродюсування та видавничої справи відбулися захисти магістерських проєктів: 19 грудня 2023 року представляли свої кваліфікаційні роботи студенти, які  завершили освітню програму «Видавнича справа та редагування», а 20 грудня – «Контент-продюсування цифрових медіапроєктів». Усі здобувачі (8 осіб з ВСРм і 10 з КПЦМм) успішно захистили випускні роботи (17 осіб на «відмінно», 1 «добре») і стали магістрами журналістики.

16 11ekskursiia na suspilne radio ta movlennia0316 листопада 2023 року у День працівників радіо, телебачення та звʼязку, студенти Факультету журналістики, кафедри видавничої справи та медіапродюсування почали захопливу подорож у світ суспільних мас-медіа, екскурсія на Суспільне радіо та телебачення була чудовою можливістю доторкнутися до процесів створення та редагування радіо- , телепрограм.