Успішні студенти і випускники

viktoriia zaika03Провідний фахівець зі зав’язків з громадськістю та пресою НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності Університету Грінченка.
Першим кроком на зустріч омріяному фаху стало навчання у Медіашколі Університету Грінченка (2017 та 2019 роки). А вже у 2023 році на сцені рідного корпусу я забирала свій диплом бакалавра спеціальності «Журналістика» та продовжила шлях у рідній Alma mater на магістерській освітній програмі «Міжнародні медіа та цифрові комунікації».

На зображенні може бути: 1 особа та текстЗакінчила магістратуру за спеціальністю журналістика у 2022 році. Це було професією моєї мрії з 12 років, тому коли вступала в університет – інших спеціальностей для мене не існувало.

На першому курсі почала практикуватися у написанні матеріалів для «Грінченко-Інформ», тоді ж були перші відеороботи в «Астудії» та радіопроби на «Радіо BG». На другому курсі проходила практику на радіо «Суспільне» і після практики залишилася працювати кореспондентом суспільно- політичних новин. Працювала спецкором в газеті «Україна Молода», відвідувала презентації, театральні вистави, концерти та писала матеріали в розділ «Культура».

yakoenko 1У шкільні роки почала захоплюватись  пресовою журналістикою, цікавилась жанровою палітрою газет, діяльністю редакторів, випускових,   взаємодією інтерв’юера з респондентом. Так, першим кроком до  омріяної професії  стали заняття у студії  журналістики, які  відвідувала у рідному місті Вишгород.   Це був фундамент  –   «робота в полі», постійна комунікація із героями заміток, репортажів та інтерв’ю,  правки від редакторів. Все це  вилилось на шпальти  місцевої газети «Вишгород».  Далі були  лекції та майстер-класи на місцевому телеканалі,  подача матеріалів на конкурси та до журналів.  

noricyna 1Анастасія Норіцина ведуча 24-го Каналу. У прямому етері веде програми Норіцина Live, де аналізує суспільно-політичні події разом із експертами, народними депутатами та іншими спікерами.

Авторка та ведуча аналітично-сатиричної програми "Обережно! ЗОМБОЯЩИК". Анастасія розбирає на молекули російське телебачення з метою протидіяти дезінформації, викривати російські фейки,noricyna 2 показувати, якими темами маніпулюють пропагандисти.

Дунаєнко01Закінчив бакалавріат Інституту журналістики в 2019 році за спеціальністю «журналістика». Вже з 2-го курсу практикувався в українських виданнях та телеканах. Від початку обрав тематику спорту. Працював журналістом та редактором на найбільшому спортивному сайті України Tribuna.com, журналістом на суспільному телебаченні UA:Перший. З 2020 року член Міжнародної асоціації спортивних журналістів та випускник трьох навчальних програм, остання з яких проходила в Швейцарії. 

Сторінка 1 із 9

Факультет у соціальних мережах