Конференції, семінари, круглі столи

123 травня 2024 року в межах Фестивалю науки – 2024 на Факультеті журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбувся науковий воркшоп «Мистецтво створення ефективної стендової доповіді», який проходив у дистанційному форматі на платформі «Zoom». 

Спікером заходу була  Маргарита Нетреба – експертка з візуалізації, скрайбінгу, тренерка з медіаграмотності, дослідниця, дизайнерка освітніх заходів, доцентк кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Університету Грінченка, гостьовий професор Університету Жирони.

DSC0058422 травня 2024 року в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціокомунікаційні тенденції в медійному та науково-освітньому дискурсах» у межах Фестивалю науки – 2024 (до Дня науки в Україні).

Пленарне засідання конференції вітальними словами розпочала модератор Надія Фіголь, завідувач кафедри медіапродюсування та видавничої справи Факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент.

DSC0927016 травня 2024 року в межах Фестивалю науки 2024 на Факультеті журналістики відбувся вже VI Всеукраїнський круглий стіл «Медіапросьюмеризм як явище інформаційного суспільства».

Організатором та модератором заходу була Тетяна Поліщук, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, старший викладач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, яка  зіставила та проаналізувала проведене опитування серед учасників 2023 та 2024 років, зосередила увагу на важливості підвищення власної медіаосвіти та проведення аналізу медіапрактик, що застосовують просьюмери. Захід відбувався у змішаному форматі: очно були присутні студенти-журналісти та викладачі, дистанційно приєдналися колеги з різних регіонів України.

10 11do vsesvit dnya nauky2410 листопада 2023 року у Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку на Факультеті журналістики відбувся науково-методичний семінар для освітян столиці. Учасниками модулю стали понад 40 вчителів, викладачів коледжів, психологів закладів освіти та керівників гуртків.
Метою семінару був розвиток і вдосконалення медіаінформаційної компетентності працівників галузі освіти для оптимізації їхньої професійної роботи, розвитку аналітичних здібностей, формування медіакультури в освітньому середовищі та вироблення на цій основі науково-методичних рекомендацій із медіаосвітніх практик.

9 11do vsesvit dnya nauky09

09 листопада 2023 року у межах Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку за ініціативи кафедри журналістики та нових медіа Факультету журналістики було проведено онлайновий круглий стіл «Академічна доброчесність і виклики науки у кризових ситуаціях: український досвід та європейські практики»
Модерували захід: Ольга Мітчук, доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри журналістики та нових медіа Факультету журналістики.

Сторінка 1 із 7

Факультет у соціальних мережах