Конференції, семінари, круглі столи

10 11 22 mizhn mediacom u cufr epochu 10 листопада 2022 року, відбувся Міжнародний круглий стіл на тему «Міжнародні медіакомунікації у цифрову епоху». Організатором Круглого столу є кафедра міжнародної журналістики Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

До участі у Круглому столі долучилися викладачі, студенти, науковці та дослідники, фахівці медіасфери з різних країн світу.

vsesvitniy den nauky 2022 107 листопада 2022 року у межах Всесвітнього дня науки – 2022 за ініціативи Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка та за участі ЗВО України (факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, кафедри журналістики та філології Сумського державного університету, кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка) було проведено міжуніверситетський круглий стіл на тему: «Академічна доброчесність та виклики науки у часи війни: український досвід та європейські практики» присвячений актуальним питанням впровадження українського досвіду та

vypusk

VII-й щорічний Міжнародний форум фахівців з інформаційної безпеки "Інформаційна безпека: актуальні тренди 2020-2021" відбувся 4 грудня 2021 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Організатор заходу - Інститут журналістики.

vypusk

11 листопада 2021 р. відбулася перша співпраця між кафедрою журналістики та нових медіа Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка та кафедрою міжнародної економіки Державного університету економіки і технологій (м. Кривий Ріг) у вигляді І Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «СУЧАСНА НАУКА: КОМУНІКАЦІЙНІ АСПЕКТИ ХХІ СТОЛІТТЯ».

vypusk

1 жовтня 2021 року кафедра бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики Університету Грінченка у партнерстві з ВГО Українська бібліотечна асоціація провела VІI Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті: європейський вектор» в онлайновому форматі.

Сторінка 1 із 5

Факультет у соціальних мережах