Анонси

4 12

4-7 грудня 2023 р. – відбудеться щорічна конференція Австралійської Асоціації освітян та науковців  в галузі журналістики (JERAA) у місті Сідней в Австралії. Назва конференції «Проблеми журналістики – спільнота та контроль, конфлікти та кризи». Українська тема заявлена на панелі «Journalist at war - goals and objectives. Ukrainian case». 7 грудня відбудуться доповіді доцента кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Факультету журналістики Г.А. Піскорської , студентки 4 курсу Дарії Рижової та журналістки Тетяни Матищак. В центрі уваги є проблеми інформаційної політики України в умовах повномасштабної війни: баланс свободи слова та обмежень, стан регіональної журналістики, боротьба з російською дезінформацією, медіаосвіта.  Журналістська спільнота Австралія дізнається також про досвід роботи Факультету журналістики Університета Грінченка в сфері медіаосвіти. Зокрема, Дарія Рижова ознайомить їх з успішними результатами тестування студентів 4 курсу спеціальності «реклама та зв’язки з громадськістю» з метою виявлення їх навичок протидії ворожій дезінформації. Тестування проводилося в рамках курсу доцента Г.А. Піскорської «Державна інформаційна політика».


IMG 520523 жовтня 2023 року розпочався прийом заявок для участі в ХІІ Всеукраїнському конкурсі з соціальних комунікацій «Перший раз в PR-клас». Конкурс щорічно проводиться за ініціативи кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

Для участі у конкурсі потрібно обов’язково зареєструватися за посиланням (готовий проєкт можна надіслати згодом):

 

Метою конкурсу є розвиток креативності серед активної молоді та пошук талантів серед школярів та школярок зі всієї України. Крім того подія є каталізатором популяризації загальнолюдських цінностей та виховання еститичних творчих поглядів молоді через створення тематичних проєктів. 

Кожен учасник/учасниця може обрати одну або декілька тем для участі в конкурсі:

  • «Герої нашого часу» – запропонуйте проєкт (плакат, листівка, ролик, анімація тощо) на соціальну тему підтримки українських військових: визначте тематику та проблему й запропонуйте шляхи її вирішення.
  • «Startup сучасності» – запропонуйте проєкт (плакат, листівка, ролик, анімація тощо) на унікальну тему існуючого стартапу або вигадайте власний: визначте тематику та проблему й запропонуйте шляхи її вирішення.
  • «Панцир рідного міста» – запропонуйте проєкт (плакат, листівка, ролик, анімація тощо) на тему просування власної школи чи спортивного чи будь-якого іншого гуртка, яким ви цікавитесь: визначте тематику та проблему й запропонуйте шляхи її вирішення.
  • «Бренд в умовах війни» – запропонуйте проєкт (плакат, листівка, ролик, анімація тощо) рекламування будь-якого товару чи послуги: обґрунтуйте та поясніть свою ідею.
  • «Ментальна стійкість» – запропонуйте проєкт (плакат, листівка, ролик, анімація тощо) на соціальну тему підтримки психологічного стану українців: визначте тематику та проблему й запропонуйте шляхи її вирішення.

Крім того, всі охочі можуть розробити плакат, листівку, ролик, анімацію(чи інший формат) на власну тему незалежно від заявлених вище. Обрану вами тему зазначайте в назві вашого файлу або в супровідному тексті надсилаючи вашу роботу.

Форма подачі роботи: довільна. Кожен може обрати будь-який формат – від листівки до власного відео. Створюйте те, що вважаєте доречним для реалізації обраної вами теми: плакат, листівка, презентація, ролик, анімація, стаття тощо. Участь у конкурсі передбачає індивідуальний або командний формат (від 2-х до 5-ти осіб).

Готові роботи приймаються до опівночі 1 грудня 2023 року включно. Проєкти можна кріпити посиланням у реєстраційній формі або надсилати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Інформацію щодо переможців та церемонії нагородження очікуйте згодом.

На переможців конкурсу чекають круті подарунки! Мерщій реєструйтесь і отримайте безліч корисної інформації, яка допоможе вам підготувати найкрутішу роботу. Дайте волю креативу!

Контактна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Сінько Андрій Сергійович)

Факультет у соціальних мережах