(044) 485-21-19

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Архів 2019–2022 навчальних років

Викладачка кафедри журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Бикова Ольга Миколаївна взяла участь у роботі V Міжнародної Егейської конференції соціальних та гуманітарних наук, яка відбулася 25-26 лютого 2022 року в Ізмірі (Туреччина).

Викладачка кафедри журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Бикова Ольга Миколаївна взяла участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Україністика в Угорщині та поза її межами ІІ», яка відбулася 26-27 листопада в Ніредьгазі (Угорщина).

11 листопада 2021 року відбулась перша Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «СУЧАСНА НАУКА: КОМУНІКАЦІЙНІ АСПЕКТИ ХХІ СТОЛІТТЯ». Організаторами заходу виступили кафедра журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка та кафедра міжнародної економіки Державного університету економіки і технологій.

Викладачка кафедри журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Бикова Ольга Миколаївна взяла участь у роботі ІІ Міжнародного конгресу соціальних та гуманітарних наук, який відбувся 6-8 травня в Шанлюрфі (Туреччина).

14 листопада 2020 року у контексті Міжнародної науково-практичної конференції «Медіазнавчі студії в європейському діалозі: освітній та науковий дискурси /Media studies in european dialogue: educational and scientific discourses» було проведено круглий стіл «Медіаосвіта та медіаграмотність: досягнення ЄС і перспективи України» у роботі якого взяли участь 39 фахівців: експерти медіасфери, медіапсихологи, медіапедагоги (див. програму).