Конференції, семінари, круглі столи

DSC0058422 травня 2024 року в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціокомунікаційні тенденції в медійному та науково-освітньому дискурсах» у межах Фестивалю науки – 2024 (до Дня науки в Україні).

Пленарне засідання конференції вітальними словами розпочала модератор Надія Фіголь, завідувач кафедри медіапродюсування та видавничої справи Факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент.

26.12.2023 09.37.08 REC08–09  грудня 2023 року на базі ГО «Національна академія наук вищої освіти України» на платформі ZOOM відбулася МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТА І НАУКА В ПЕРІОД ГЛОБАЛЬНИХ КРИЗ  ТА КОНФЛІКТІВ У ХХІ СТОЛІТТІ», співорганізатором якої був Факультет журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. У роботі конференції взяли участь освітяни і науковці зі Сполучених Штатів Америки, Польщі, Болгарії та України. З вітальним словом до учасників звернулася кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, декан Факультету журналістики Галина Василівна Горбенко.

Фестиваль науки 2023 125 травня 2023 року в межах ІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції студентів, аспірантів, молодих учених та практиків «КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ: СУЧАСНІ ТРЕНДИ» відбувся онлайновий круглий стіл «Фахові запити сучасної видавничої галузі у період воєнного стану».

Фестиваль науки 2023 1

creative industries

24–25 травня 2023 року в межах Фестивалю науки – 2023, який проходив 11–25 травня в Київському університеті імені Бориса Грінченка (КУБГ) на Факультеті журналістики, відбулася ІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція студентів, аспірантів, молодих учених та практиків «Креативні індустрії: сучасні тренди».

6 червня 2022 року відбувся науково-практичний семінар "Культура академічної доброчесності в процесі організації та проведення виробничих практик" (організатори: Масімова Л.Г., Дуке О.С.)