Конференції, семінари, круглі столи

26.12.2023 09.37.08 REC08–09  грудня 2023 року на базі ГО «Національна академія наук вищої освіти України» на платформі ZOOM відбулася МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТА І НАУКА В ПЕРІОД ГЛОБАЛЬНИХ КРИЗ  ТА КОНФЛІКТІВ У ХХІ СТОЛІТТІ», співорганізатором якої був Факультет журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. У роботі конференції взяли участь освітяни і науковці зі Сполучених Штатів Америки, Польщі, Болгарії та України. З вітальним словом до учасників звернулася кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, декан Факультету журналістики Галина Василівна Горбенко.

Фестиваль науки 2023 125 травня 2023 року в межах ІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції студентів, аспірантів, молодих учених та практиків «КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ: СУЧАСНІ ТРЕНДИ» відбувся онлайновий круглий стіл «Фахові запити сучасної видавничої галузі у період воєнного стану».

Фестиваль науки 2023 1

creative industries

24–25 травня 2023 року в межах Фестивалю науки – 2023, який проходив 11–25 травня в Київському університеті імені Бориса Грінченка (КУБГ) на Факультеті журналістики, відбулася ІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція студентів, аспірантів, молодих учених та практиків «Креативні індустрії: сучасні тренди».

6 червня 2022 року відбувся науково-практичний семінар "Культура академічної доброчесності в процесі організації та проведення виробничих практик" (організатори: Масімова Л.Г., Дуке О.С.)

vypusk

У важкий час війни з росією українські викладачі та науковціоб’єднуються та виступають єдиним фронтом – освітнім та науковим. 31 березня 2022 року відбулася онлайн-зустріч «Погляд з України»,організована Richmond University - The American University in London спільно з кафедрою видавничої справи Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.