Події кафедри журналістики та нових медіа

15 lystopada den fz08Малиново-бірюзова святкова фотозона, значки у формі сердець та запрошені гості з медіаспільноти – Університет Грінченка відзначає День Факультету журналістики.

З нагоди святкування відкрилась фотовиставка студентів «Світ навколо нас або другий рік війни». Як розповідає куратор виставки Роман Ратушний, минулого року експозиція відбувалась в електронному вигляді, але традицію вдалося відновити.

15 11hostova lektsiia i korol ta i hlavatskoi0615 листопада 2023 року відбулась гостьова лекція Ірини Король, ведучої телеканалу "Київ", та Ірини Главацької, редакторки "Київ ФМ".

Гості поділилися зі студентами власним досвідом в медіа, застерегли від професійних труднощів, що часто можуть траплятися у непростій професії журналістів, а також відмінностями роботи в кадрі й на радіо.

15 11zasid radi vipusknikiv ta zdob osviti11Випускники університету — це гордість і найкраща оцінка діяльності кожного ЗВО. Ми пишаємось усіма своїми випускниками, які примножують славу Університету Грінченка та кафедри журналістики і нових медіа, перетворюють його ім’я на визнаний бренд. Досвід і знання випускників — безцінний скарб для удосконалення освітнього процесу, підготовки сучасних фахівців, безупинного розвитку закладу освіти.

Традиційно, 15 листопада 2023 року, відбулось засідання Ради випускників Факультету журналістики, де цьогоріч нашу кафедру представляла Анастасія Норіцина, журналістка та телеведуча прямих ефірів на "24 Канал".

Давайте зануримося трішки в історію свята👇

Всесвітній день студента 17 листопада має трагічну історію. Він присвячений подіям Другої світової війни, коли німецькі війська окупували Чехословаччину. 28 жовтня 1939 року студенти та викладачі чеських університетів вийшли на мирний мітинг у Празі. Під час демонстрації нацисти застрелили студента Яна Оплетала.

15 листопада 1939 відбулися повторні демонстрації, присвячені пам'яті вбитого Яна. Окупанти розігнали мітинги та відправили понад 1000 студентів до концтабору, а 17 листопада провели кілька страт. З того часу 17 листопада проголошено як Всесвітній день студента у багатьох країнах, у тому числі й в Україні.

Сторінка 1 із 48

Факультет у соціальних мережах