Події кафедри журналістики та нових медіа

сертифікат РЗГ25 червня 2024 року на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було ухвалено рішення про акредитацію освітніх програм «Журналістика» та «Медіакомунікації».

13.05.2024 13.41.03 REC11 травня 2024 року добіг до завершення VIII Всеукраїнський конкурс для старшокласників «Нові в медіа», що  надає можливість талановитій молоді проявити свої здібності у сфері журналістики. Вчергове церемонія нагородження пройшла в онлайн форматі через воєнний стан в країні. Попри це, юні учасники відзначились своєю активністю, а географія залучених старшокласників нас здивувала: Київ, Черкаси, Житомир, Харків, Краматорськ, Вінниця, Ужгород та інші. Цього року учасники могли продемонструвати свій хист у трьох категоріях : «Журналістський текст»,«Журналістський відеотвір» та особливій номінації «Журналістика під час війни в Україні». З початком повномасштабного вторгнення стала популярною фраза : «Журналісти важливі!». Сотні фахівців працюють у зоні бойових дій, поширюють інформацію про воєнні злочини та кожного дня ризикують своїм життям. Це складна та відповідальна професія, що водночас дарує мотивацію та віру, що твоя робота здатна змінювати світ на краще.

438088379 406653438877947 4681237977730420881 nРадіємо, що ми разом врятували Єнотика з пропагандистського полону й чекаємо нових зустрічей на іграх “НотаЄнота”!
Як відбувалась наша перша інтелектуальна гра “НотаЄнота” на тему фейків, присвячених Чорнобилю та радіації? Найкраще це покажуть фотографії.
Під час гри ми вчилися не лише прокачувати критичне мислення, а й розвивали вміння роботи в команді.

zustrich studentiv z providnymy inozemnymy zhurnalistamy00002Досвід – це те, що будує кожну людину.
Проживаючи роки свого життя, ми постійно сприймаємо щось нове, робимо помилки та перемагаємо. А на основі цього навчаємось та створюємо фундамент досвіду на якому і стоїть основа будинку життя.
Не менш важливим є досвід інших людей. Ми постійно знаходимося в колі соціуму, бачимо його поведінку, емоції, а головне – знання. Переймаючи все це, ми можемо зробити себе міцнішими, стійкішими, а головне – розумнішими.
Цією порадою скористалися студенти Факультету журналістики Університету Грінченка, які доєдналися до онлайн-івенту 28 березня 2024 року присвяченому роботі іноземних журналістів в Україні від медіа «Рубрика».

26.03.2024 09.11.19 RECУ межах Шевченківського березня відбулася гостьова онлайн-лекція відомої літературознавиці Лілії Ожоган.

14 березня 2024 р. Лілія Ожоган виступила перед студентами-журналістами першого курсу, група ЖУРб12340д. Тема лекції – «Велике щастя бути вольним чоловіком…» (Шевченкове осягнення свободи). Лекторка по-новому розкрила образ Тараса Шевченка, національного поета.