Події кафедри журналістики та нових медіа

image 247 листопада 2024 року в межах Всесвітнього дня науки в ПВНЗ «Український гуманітарний інститут» (м. Буча) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Морально-етичний і творчий складник як основа професійного зростання майбутніх психологів, педагогів та журналістів», співорганізатором якої виступила кафедра журналістики та нових медіа Факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. 

Снимок экрана 2024 11 14 в 12.56.25PM 45–8 листопада 2024 року в Мадриді (Іспанія) відбувся XII Міжнародний конгрес з аналізу тексту: «Закон» (XII INTERNATIONAL TRAMA & FONDO CONGRESS ON TEXTUAL ANALYSIS: «THE LAW»), що проходив на базі Університету імені Короля Хуана Карлоса за ініціативи Факультету комунікаційних наук, з яким співпрацює Факультет журналістики.

28 жовтня 2024 року відбулася звітна конференція здобувачів освіти 4 курсу освітньої програми «Журналістика». Під час конференції студенти розповіли про специфіку роботи та завдання, які вони виконували на базах практики, презентували свої напрацювання, ділилися набутим досвідом, а також продемонстрували створені медіапродукти.

Звітна конференція відбулася на платформі Google Meet за участі студентів, керівників практики, завідувача кафедри.   

сертифікат РЗГ25 червня 2024 року на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було ухвалено рішення про акредитацію освітніх програм «Журналістика» та «Медіакомунікації».

13.05.2024 13.41.03 REC11 травня 2024 року добіг до завершення VIII Всеукраїнський конкурс для старшокласників «Нові в медіа», що  надає можливість талановитій молоді проявити свої здібності у сфері журналістики. Вчергове церемонія нагородження пройшла в онлайн форматі через воєнний стан в країні. Попри це, юні учасники відзначились своєю активністю, а географія залучених старшокласників нас здивувала: Київ, Черкаси, Житомир, Харків, Краматорськ, Вінниця, Ужгород та інші. Цього року учасники могли продемонструвати свій хист у трьох категоріях : «Журналістський текст»,«Журналістський відеотвір» та особливій номінації «Журналістика під час війни в Україні». З початком повномасштабного вторгнення стала популярною фраза : «Журналісти важливі!». Сотні фахівців працюють у зоні бойових дій, поширюють інформацію про воєнні злочини та кожного дня ризикують своїм життям. Це складна та відповідальна професія, що водночас дарує мотивацію та віру, що твоя робота здатна змінювати світ на краще.

Сторінка 1 із 52

Факультет у соціальних мережах