Події кафедри журналістики та нових медіа

zustrich studentiv z providnymy inozemnymy zhurnalistamy00002Досвід – це те, що будує кожну людину.
Проживаючи роки свого життя, ми постійно сприймаємо щось нове, робимо помилки та перемагаємо. А на основі цього навчаємось та створюємо фундамент досвіду на якому і стоїть основа будинку життя.
Не менш важливим є досвід інших людей. Ми постійно знаходимося в колі соціуму, бачимо його поведінку, емоції, а головне – знання. Переймаючи все це, ми можемо зробити себе міцнішими, стійкішими, а головне – розумнішими.
Цією порадою скористалися студенти Факультету журналістики Університету Грінченка, які доєдналися до онлайн-івенту 28 березня 2024 року присвяченому роботі іноземних журналістів в Україні від медіа «Рубрика».

26.03.2024 09.11.19 RECУ межах Шевченківського березня відбулася гостьова онлайн-лекція відомої літературознавиці Лілії Ожоган.

14 березня 2024 р. Лілія Ожоган виступила перед студентами-журналістами першого курсу, група ЖУРб12340д. Тема лекції – «Велике щастя бути вольним чоловіком…» (Шевченкове осягнення свободи). Лекторка по-новому розкрила образ Тараса Шевченка, національного поета.

З 15 січня по 3 лютого 2024 року професор кафедри Георгієвська В. та доцент Погребняк І. пройшли стажування (онлайн) в Університеті Менделя (м. Брно, Чехія), Академії мистецтв (м. Прага, Чехія) та Технічному університеті (м. Острава, Чехія) і отримали сертифікати міжнародного зразка від Eastern European Center of Fundametal Researchers.

ispanska profesorka monika punti brun prochytala hostovu lektsiiu z transmediinoi komunikatsii dlia mah fak zhur000017 березня 2024 року відбулася гостьова лекція (онлайн) «Навігація в інформаційному суспільстві: Дослідження трансмедійної комунікації в епоху соціальних та цифрових медіа", на якій були присутні в тому числі й здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП Журналістика та ОП Медіакомунікації. Лекцію провела Моніка Пунті-Брун – запрошена професорка Університету Жирони (Іспанія), докторка філософії з журналістики, дослідниця трансмедійній комунікації.

З 23 січня по 29 лютого 2024 року відбулись тренінги (за фаховим модулем) в рамках загальноуніверситетської програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників. У них взяли участь викладачі кафедри журналістики та нових медіа: