Конференції, семінари, круглі столи, гостьові лекції

10 11do vsesvit dnya nauky2410 листопада 2023 року у Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку на Факультеті журналістики відбувся науково-методичний семінар для освітян столиці. Учасниками модулю стали понад 40 вчителів, викладачів коледжів, психологів закладів освіти та керівників гуртків.
Метою семінару був розвиток і вдосконалення медіаінформаційної компетентності працівників галузі освіти для оптимізації їхньої професійної роботи, розвитку аналітичних здібностей, формування медіакультури в освітньому середовищі та вироблення на цій основі науково-методичних рекомендацій із медіаосвітніх практик.

397932772 1482781462265927 4979904932408325346 n30 жовтня 2023 року на запрошення колег з Національного університету «Києво-Могилянська академія» доцентка Маргарита Нетреба, гарант освітньо-професійної програми «Реклама і зв’язки з громадськістю» прочитала гостьову лекцію для студентів освітньої програми «Зв’язки з громадськістю» на тему «Презентації як мистецтво або слайди на мільйон».

23 10ukr isp metod sem netreby dlia ispan osvitiani0323 жовтня 2023 року у межах реалізації положень Договору про співробітництво між Університетом Жирони та Київським університетом імені Бориса Грінченка доцентка Маргарита Нетреба, гарант освітньо-професійної програми 061.00.02 «Реклама і зв’язки з громадськістю» Грінченка, провела методичний семінар для науково-педагогічних працівників іспанського університету на тему «Виклики та реалії викладацької діяльності в умовах війни».

4 6 11 23CUICIID 2023

З 4 по 6 жовтня 2023 року Університет Грінченка вперше представив Україну на Міжнародному університетському конгресі з комунікації, інновацій, досліджень та викладання (CUICIID 2023) у Мадриді. Захід проходив в онлайн-форматі на платформі YouTube.

15 11bak mah ta vypuskkaf zustrilysia z koman kanskykh leviv0125 вересня 2023 року експертка з цифрової комунікації, доцентка Маргарита Нетреба провела гостьову лекцію-презентацію для студентів 4 курсу освітньої програми "Реклама та зв'язки з громадськістю" Університету Жирони (Іспанія).

Лекція під назвою "Стратегія цифрової комунікації в умовах конфлікту: кейс України" розкрила ключову роль українських digital фахівців на українському інформаційному фронті.  Лекторка зосередилася на тому, як українські професіонали адаптували свої стратегії до особливостей конфліктного середовища, де швидкість, точність та ефективність викликали особливий інтерес.