Наукові заходи кафедри

title21 травня 2024 року відбулась Друга науково-практична студентська конференція «Світова журналістика в епоху глобальних змін». Конференцію організувала кафедра міжнародної журналістики Факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Саме в цей день у всьому світі відзначається Всесвітній день культурного розмаїття в ім’я діалогу та розвитку, що має на меті інформувати громадськість про цінність і важливість розмаїття культур і, зокрема, сприяти за допомогою освіти та медіа усвідомленню позитивної ролі культурного розмаїття. Тож не випадково конференція, що присвячена обговоренню актуальних проблем світової та української журналістики в епоху воєн та конфліктів, припала саме на цей день.

ii mizh kr stil mizh mediak u tsyfr epokhu0128 листопада 2023 року відбувся ІІ Міжнародний круглий стіл «Міжнародні медіакомунікації у цифрову епоху», організатором якого виступила кафедра міжнародної журналістики Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Участь у ньому взяли зарубіжні та українські науковці, викладачі, фахівці медіасфери, аспіранти і студенти. 

6 02 23 suchasne mediaznavstvo036 лютого 2023 року за участі викладачів кафедри міжнародної журналістики (докт. політ. наук В.І. Терещука, докт. наук із соц. комунікацій Н.І. Зражевської, докт. філол. наук О.А. Семенюка, канд. наук із соціальних комунікацій О.М. Бикової, канд. наук із соціальних комунікацій А.К. Досенко, канд. філол. наук М.А. Карася) відбувся науково-практичний семінар «Сучасне медіазнавство: теорія і практика» (модератор – заступник декана ФЖ із наукової роботи, докт. філол. наук В.Л. Іващенко), на якому обговорювалися такі питання:

08 12 22 rozvytok nauky kmj018 грудня 2022 року відбулась перша студентська науково-практична конференція з міжнародною участю «Світова журналістика в епоху глобальних змін», метою якої стало обговорення актуальних проблем світової журналістики в епоху воєн та пандемій. Розпочав роботу конференції вітальним словом завідувач кафедри міжнародної журналістики доктор політичних наук, доцент Віталій ТЕРЕЩУК.
На пленарному засіданні з науковими доповідями виступали студенти з Щецинського університету (Польща) — Вікторія РИБІЦЬКА (Wiktoria Rybicka) та Надія СПІЦИНА (Nadiia Spitsyna), та студенти з вітчизняних ЗВО — Марина ГОНЧАРУК (Київський національний університет культури і мистецтв) та Юлія ТОПЧІЙ (Київський університет імені Бориса Грінченка, здобувачка ОП «Міжнародна журналістика»).
Далі робота конференції відбувалася за трьома секціями: секція 1 «Інформація та дезінформація в часи воєн та пандемій», секція 2 «Медіа світу про проблеми війни в Україні», секція 3 «Українська професійна журналістика в новій реальності: актуальні питання».

10 11 22 mizhn mediacom u cufr epochu 10 листопада 2022 року відбувся Міжнародний круглий стіл на тему «Міжнародні медіакомунікації у цифрову епоху». Організатором Круглого столу є кафедра міжнародної журналістики Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

До участі у Круглому столі долучилися викладачі, студенти, науковці та дослідники, фахівці медіасфери з різних країн світу.

Факультет у соціальних мережах