Події

DSC0927016 травня 2024 року в межах Фестивалю науки 2024 на Факультеті журналістики відбувся вже VI Всеукраїнський круглий стіл «Медіапросьюмеризм як явище інформаційного суспільства».

Організатором та модератором заходу була Тетяна Поліщук, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, старший викладач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, яка  зіставила та проаналізувала проведене опитування серед учасників 2023 та 2024 років, зосередила увагу на важливості підвищення власної медіаосвіти та проведення аналізу медіапрактик, що застосовують просьюмери. Захід відбувався у змішаному форматі: очно були присутні студенти-журналісти та викладачі, дистанційно приєдналися колеги з різних регіонів України.

IMG 4725 копияУ переддень Всесвітнього дня вишиванки, 14 травня 2024 р.,  в Галереї імені Віктора Огнев’юка Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулися незвичайні – патріотичні вечорниці. Минулого, 2023 року, ми відзначали  160-річчя видатного лексикографа, історика, письменника, вчителя – Бориса Грінченка, було відзнято  документальний фільм «НЕ_ОСТАННЯ ВИШИВАНКА ГРІНЧЕНКА», в основу якого лягло відтворення вишиванки генія за його світлиною. А нині, з легкої руки Мар’яни Ангелової (очільниці навчально-виробничої майстерні тележурналістики), ввідтворений візерунок сорочки  став шевроном. Перші 100 шевронів готували для відправлення грінченківцям, які нині захищають Україну. У спеціальний вишиваний кисет вклали шеврон і фрагмент вірша Бориса Дмитровича, написаний на  А відтворену вишиванку передали до Музею Грінченка.

photo 2024 05 09 15 01 219 травня 2024 року в Україні відзначають День Європи. Це свято Україна вже вдруге відзначає на державному рівні, а на Факультеті журналістики відбувся цікавий тематичний захід. Під час зустрічі зі студентками 4 курсу ОП "Журналістики" Катериною Цап, Дарʼєю Сіренок та Анастасією Хоменко був представлений авторський проєкт — туристичний подкаст "Пульс націй", розроблений у співпраці зі студентським інтернет-радіо "Радіо BG". Гості зустрічі, студенти 2 курсу ОП "Реклама і зв'язки з громадськістю", дізналися історію створення проєкту, зазирнули за завісу роботи на радіо, а також послухали про особливість та важливість висвітлювання туристичних подорожей до країн Європи.

DSC07810Сьогодні, 6 травня 2024 року, спільнота Київського столичного університету імені Бориса Грінченка вшановує памʼять українського педагога, лексикографа, письменника, публіциста, видавця, історика - Бориса Дмитровича Грінченка. 

06.05.2024 10.39.02 REC3 травня 2024 року відбулася гостьова лекція Єлени Юришич, професора з комунікацій Сплітського Університету, на тему "Сучасна журналістика: приклад Хорватії" ("Comteporary journalism: case of Croatia").

29 04 movni arkhitektory na ty zi slovnykom0829  квітня 2024 р., відбувся фінал щорічного загальноуніверситетського мовно-літературного конкурсу «Словник Грінченка та сучасність». Традиційно конкурс пройшов у два етапи. Під час підготовчого етапу здобувачі освіти працювали над наповненням вікісловника словами зі «Словника української мови» Грінченка: додавали до них тлумачення із сучасних українських та іноземних словників, ілюстрації, медіа тощо. На першому етапі найкращий результат продемонстрували саме першокурсники Факультету журналістики якісно оформивши 35 слів.

Усього ж представниками студентства Університету Грінченка цьогоріч опрацьовано 169 слів.

IMG 4566З 22 до 26 квітня 2024 року в межах роботи Медіахабу Університету Грінченка Факультет журналістики провів весняний інтенсив для старшокласників, студентів коледжів, ліцеїв і перших курсів ЗВО — "Mediaschool-2024". Слухачами цьогорічної програми стали 128 осіб: 57 старшокласників, зокрема й з 12 київських шкіл, 26 здобувачів коледжів та 45 здобувачів ЗВО (зокрема 31 учасник з Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка).

Сторінка 1 із 85

Факультет у соціальних мережах