Події

24 11holodomor ochyma dzheimsa meisa knyha svichka u vikni0524 листопада 2023 року Лариса Івшина, головна редакторка газети «День», журналісти Дмитро Тузов, Ігор Сундюков та Сергій Тримбач, український кінокритик, зустрілися зі студентами Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

23 11vse bude ukraina0323 листопада 2023 доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Факультету журналістики Галина Піскорська брала участь в організації та проведенні заходу на підтримку України в Австралії. Захід відбувся у визначному культурному центрі у Бібліотеці Штату Вікторія в центрі міста Мельбурна. 

10 rokiv yevromaidanu dovhyi shliakh do peremohy2122 листопада 2023 року студенти першого курсу ОП «Міжнародна журналістика» та «Журналістика» згадували події десятирічної давнини. Гостею зустрічі стала співробітниця НВМ тележурналістики Юлія Булатова (Мєдвєдєва), а десять років тому студентка та лаборант Університету Грінченка.

23 11prez strichky klon kozhen rozslid voien zlochyn mal detalka velykoi spravy0422 листопада 2023 року в Києві відбулась презентація розслідування «Кльон». Передпоказ було організовано для бакалаврів першого курсу Київського університету імені Бориса Грінченка. Презентацію та обговорення стрічки організувала Академія Суспільного Мовлення за участі авторки розслідування Алли Садовник, продюсерки розслідування та авторки сценарію Інни Білецької та режисера стрічки Владислава Васильченка. Команда розповіла про психологічні аспекти роботи над розслідуваннями, важливість їх роботи, про етичні аспекти розслідувань, особисті переживання та  спілкування з жертвами воєнних злочинів та окупантами й з чого починати свій шлях у документальній журналістиці. 

17 11mistsia shchaslyvykh liudei4017 листопада 2023 року у Галереї імені Віктора Огнев’юка Київського університету імені Бориса Грінченка (внутрішній дворик корпусу №1) відбулася презентація студентського проєкту «Місця щасливих людей». Виставка символічно розпочала свою роботу у Міжнародний день студента.

Проєкт реалізовано спільно студентами трьох факультетів - Факультет права та міжнародних відносин, Факультет журналістики та Факультет образотворчого мистецтва і дизайну. Ініціатива проєкту започаткована студентами 4-го курсу ОП «Суспільні комунікації», автором плакатів стала студентка 2 курсу ОП «Реклама і зв’язки з громадськістю» Крістіна Прус.

15 11urochystosti z nahody dnia fz2015 листопада 2023 року відбулися урочистості з нагоди Дня Факультету журналістики у переддень Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку України.Співробітників факультету привітали і нагородили Директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Валерійович Лелюк та проректор Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Петрович Турунцев.

15 11zasid radi vipusknikiv ta zdob osviti11Випускники університету — це гордість і найкраща оцінка діяльності кожного ЗВО. Ми пишаємось усіма своїми випускниками, які примножують славу Університету Грінченка та кафедри журналістики і нових медіа, перетворюють його ім’я на визнаний бренд. Досвід і знання випускників — безцінний скарб для удосконалення освітнього процесу, підготовки сучасних фахівців, безупинного розвитку закладу освіти.

Традиційно, 15 листопада 2023 року, відбулось засідання Ради випускників Факультету журналістики, де цьогоріч нашу кафедру представляла Анастасія Норіцина, журналістка та телеведуча прямих ефірів на "24 Канал".

Сторінка 1 із 77

Факультет у соціальних мережах