09 березня 2026 року в межах профорієнтаційної роботи було проведено виїзні зустрічі з учнями Ліцею №256 «СМАРТ» Оболонського району м. Києва.
09 березня 2026 року в межах профорієнтаційної роботи було проведено виїзні зустрічі з учнями Ліцею №256 «СМАРТ» Оболонського району м. Києва.
З 1 березня 2026 року за офіційним запрошенням Університету Жирони в межах програми «Еразмус+» старший викладач кафедри медіапродюсування та видавничої справи Факультету журналістики, здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю «Журналістика» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Тетяна Єжижанська бере участь у програмі академічної мобільності. Протягом п’яти місяців вона здійснюватиме наукове дослідження за темою дисертації «Бренд-комунікації книжкових видавництв України: організаційні та функціональні трансформації», ділитиметься власним досвідом і перейматиме досвід іспанських колег.
27 лютого 2026 року на Факультеті журналістики завершила навчання група слухачів від Київського міського центру зайнятості. Впродовж 21-го дня дорослі, свідомі люди проходили підвищення кваліфікації за програмою «Менеджер з соціальних медіа (SMM-просування)». Навчання проходило за цікавою програмою, що відповідає сучасним вимогам та відслідковує тенденції у галузі соціальних медіа.
Цього року відбувається вшанування 80-тої річниці від дня народження Івана Корсака — митця, який своїм словом утверджував історичну правду, гідність і пам’ять українського народу.
Реформа освіти розширює горизонти співпраці між ЗВО та закладами середньої освіти. 27 лютого 2026 року ми офіційно об'єднали зусилля між Факультетом журналістики та Ліцеєм № 50 Святошинського району м.Києва, щоб разом творити якісний медіапростір та готувати нове покоління журналістів.
25 лютого 2026 року студенти магістерського рівня освіти Факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відвідали телеканал «Київ24». У межах дисципліни «Контент-мейкер» викладачка, продюсерка дивізіону «Ранок» телеканалу «Київ24» та співзасновниця Медіашколи «КиївTV» Альона Яструбенко ознайомила магістрів із виробництвом контенту телеканалу, організацією робочого процесу, плануванням і підготовкою етеру, а також взаємодією між різними службами каналу.
25 лютого 2025 року в гості до студентів Факультету журналістики завітала телевізійна редакторка, комунікаційниця, SMM-менеджерка палацу «Україна», комунікаційниця телевізійних проєктів «Все буде добре», «Пацанки», «Холостяк», «Супермама» (кастинг), менеджерка з комунікацій Групи ДТЕК Юлія Катаранчук.