24 березня 2026 року команда Факультету журналістики взяла участь у загальноуніверситетському фестивалі-конкурсі «Калейдоскоп культур», який фактично перетворився на велике свято національних традицій, пісень і танців, а також особливостей кулінарії різних країн світу. Втім, реальності воєнного часу внесли у плани організаторів свої невблаганні корективи.
Детальніше...
19 березня 2026 року Київський столичний університет імені Бориса Грінченка гостинно відкрив двері для старшокласників, їхніх батьків та вчителів у межах традиційного Дня відкритих дверей. Захід зібрав понад тисячу гостей, які мали змогу ознайомитися з освітнім середовищем університету, дізнатися більше про вступну кампанію та відчути атмосферу студентського життя.
Детальніше...
17 березня 2026 року відбувся майстер-клас для здобувачів Факультету журналістики – «Фейки, маніпуляції та психологічний тиск у соціальних медіа». Захід організували та провели доцент кафедри журналістики та нових медіа Вадим Колосок та викладач кафедри журналістики та нових медіа Костянтин Бакаєвич.
Детальніше...
З 16 березня 2026 року розпочалася академічна мобільність заступника декана Факультету журналістики з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, ст. викладача кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Тетяни Поліщук за програмою "Erasmus+: Learning Agreement for Studies International Mobility" (К-171) в Університеті Гранади (Королівство Іспанія), під час якої відбулося знайомство з керівництвом Факультету комунікації та документознавства. Обговорювалися наукові перспективи та формат представлення іспанським колегам діяльності Факультету журналістики Університету Грінченка.
Детальніше...
13 березня 2026 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулися вибори до органів студентського самоврядування та представників факультету на Вченій раді Університету.
Детальніше...
12 березня 2026 року Факультет журналістики Університету Грінченка знову став частиною масштабної події — патріотично-профорієнтаційного заходу Ярмарок освітніх навчальних закладів «Кваліфікація майбутнього».
Детальніше...
Від першого знайомства до повноцінного партнерства — саме такий шлях співпраці пройшли Факультет журналістики та Ліцей №256 «СМАРТ» Оболонського району м. Києва. 11 березня 2026 року наші заклади офіційно закріпили взаємодію, підписавши Меморандум про співпрацю. Угоду підписали Надія Фіголь, декан Факультету журналістики, та Ірина Чугай, директор Ліцею №256 «СМАРТ».
Детальніше...