Шановні члени Вченої ради!

21 грудня 2023 р. о 13:10 відбудеться засідання вченої ради Факультету журналістики у дистанційному форматі.
Просимо Вас ознайомитися з порядком денним і матеріалами, надісланим на корпоративну пошту, та вчасно підтвердити свою участь.

Шановні члени Вченої ради!

23 листопада 2023 р. о 13:10 відбудеться засідання вченої ради Факультету журналістики у дистанційному форматі.

Шановні члени Вченої ради!

19 жовтня 2023 р. о 13:10 відбудеться засідання вченої ради Факультету журналістики у дистанційному форматі.

Шановні члени Вченої ради!

21 вересня 2023 р. о 13:10 відбудеться засідання вченої ради Факультету журналістики у дистанційному форматі.

Шановні члени Вченої ради!

20 червня 2023 р. о 13:10 відбудеться засідання вченої ради Факультету журналістики у дистанційному форматі.
Доступ до відеоконференції:  https://meet.google.com/vqb-ytsr-pgb