3 травня 2024 року відбулася гостьова лекція Єлени Юришич, професора з комунікацій Сплітського Університету, на тему "Сучасна журналістика: приклад Хорватії" ("Comteporary journalism: case of Croatia").
(044) 485-21-19
м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117
3 травня 2024 року відбулася гостьова лекція Єлени Юришич, професора з комунікацій Сплітського Університету, на тему "Сучасна журналістика: приклад Хорватії" ("Comteporary journalism: case of Croatia").
26 березня 2024 року Джеймс МАРСОН, керівник кореспондентського бюро в Україні всесвітньо відомої газети «Волл стріт джорнал» (The Wall Street Journal) зустрівся зі студентами, що вивчають міжнародну журналістику у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка (здобувачі освітніх програм «Міжнародна журналістика» і «Міжнародні медіа та цифрові комунікації»). Разом з іноземним гостем поділитися досвідом прийшла фрілансер бюро «Волл стріт джорнал» Оксана Гриценко.
7 березня 2024 року професор Університету Жирони (Іспанія) Моніка ПУНТІ-БРУН прочитала онлайн лекцію здобувачам магістерських освітніх програм Факультету журналістики Університету Грінченка. Присвячена актуальним питанням ролі трансмедіа в сучасних умовах, лекція викликала жвавий інтерес у слухачів. Після завершення лекції учасники мали змогу задати професорці запитання.