(044) 485-21-19

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Архів подій 2019–2022 навчальних років

23-24 червня 2022 року в Лондоні (Велика Британія) відбулася щорічна конференція "Educating Generation Z: challenges, changes and anticipating the future of journalism education" ("Навчання покоління Z: виклики, зміни та передбачення майбутнього журналістської освіти"), яку організовує Асоціація журналістської освіти Великої Британії (AJE).

vypusk

12-13 травня у місті Орхус (Данія) відбулася EJTA Teachers’ Conference (Конференція для викладачів журналістики від Європейської асоціації підготовки журналістів) у Данській школі медіа та журналістики. Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка представляла на конференції викладачка кафедри журналістики та нових медіа Гондюл Олександра Дмитрівна.

vypusk

22 квітня 2022 року відбулась зустріч членів Європейської асоціації підготовки журналістів (EJTA) в онлайн-форматі. Темою дискусії EJTAlk 7 було питання мігрантів та біженців, останніх досліджень з цього питання, а також обмін досвідом щодо навчання студентів-журналістів у контексті теми міграції. До дискусії від Інституту журналістики долучилась Гондюл Олександра Дмитрівна, викладачка кафедри журналістики та нових медіа.

26 січня 2022 року викладачі кафедри журналістики та нових медіа взяли участь в онлайн-семінарі «‎Як знаходити та перевіряти джерела інформації», що провела Марина Сингаївська, заступниця генерального директора УНІА «‎Укрінформ».