Анонси

10 травня о 15:20 відбудеться відкрите заняття доцента кафедри журналістики та нових медіа Андрія Борця з дисципліни «Методика проведення журналістського розслідування» на тему «Джерела інформації журналістського розслідування та особливості роботи з ними» для студентів групи ЖУРб12140д


9 травня о 10:00 відбудеться відкрите заняття старшого викладача кафедри журналістики та нових медіа Романа Ратушного на тему «Фотожурналістика- Фоторепортаж як головний жанр фотожурналістики» для студентів групи МЖб22340д.


7 травня о 10:00 відбудеться відкрите заняття семінарське заняття викладача кафедри журналістики та нових медіа Світлани Білої на тему «Постановка радіо- i телевізійного мовлення» для студентів групи ЖУРб22240д.


6 травня 2024 року о 10:00 відбудеться відкрита лекція професора кафедри журналістики та нових медіа Юрія Колісника на тему "Жанри та стилі медіа-тексту. Жанри журналістики для студентів групи ЖУР612340д, ЖУР622340Д".

Покликання у Google-meet: https://meet.google.com/cmc-ekpq-who


3 травня о 11:50 відбудеться відкрите заняття семінарське заняття старшого викладача кафедри журналістики та нових медіа Оксани Одаренко з дисципліни "ПСЖД: Безпека професійної діяльності журналіста" на тему «Проблеми психічного здоров’я та професійного вигорання журналістів» для студентів групи МЖб22340д.


3 травня о 11:50 відбудеться відкрите семінарське заняття доцента кафедри журналістики та нових медіа Наталії Харкевич з дисципліни "Історія журналістики: Історія української журналістики" на тему "Партійна преса у роки української державності (1917-1921 рр.)" для студентів групи ЖУРб22340д.


Кафедра журналістики та нових медіа

Київського столичного університету імені Бориса Грінченка

оголошує конкурс журналістської творчості для старшокласників «НОВІ В МЕДІА»

photo 2024 04 22 16 38 34

До участі в конкурсі запрошуються учні 9-11 класів, які є авторами оригінальних творів (есе, портретів, відеоблогів, відеозарисовок).

Мова конкурсу українська.

Учасники з 10 квітня до 7 травня 2024 року мають надіслати творчі роботи у жанрах:

а) авторський журналістський текст (нарис-портрет, есе, історія), можливо з елементами візуалізації;

б) відеоблог, відеосюжет, (подієвий, тематичний),відеозарисовка тривалістю до 3 хвилин; Фото та відео можуть бути відзняті на будь-який технічний пристрій (смартфон, фото-, відеокамера) Журі визначатиме кращі роботи у двох основних номінаціях – «Журналістськмй текст», «Журналістський відеотвір».

Також пропонуємо взяти участь у спеціальній номінації «Журналістика під час війни в Украіні». Участь в конкурсі засвідчується сертифікатом Університету Грінченка, переможці отримують нагороди та творчий доробок в особисте портфоліо.

Переваги у вступі до Університету на спеціальність «Журналістика» можливі (питання узгоджується).

Конкурс проходитиме у два етапи:

1. Відбірковий етап - попереднє оцінювання творів учасників компетентним журі, до складу якого входитимуть викладачі кафедри журналістики і нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка та практикуючі журналісти.

Дата подання творів до 7 травня 2024 року.

2. Фінальний етап – церемонія нагородження переможців (змішана форма – офлайн/онлайн).

Дата проведення 11 травня 2024 року.

Важливо! Для участі у конкурсі потрібно подати примірники власних творів і заявку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 Положення конкурсу


Відкрита зустріч з експертною групою: ID 63275 ID 62872 Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, ОП «Медіакомунікації», ОП «Журналістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти

 

Час: 16 квітня 2024 17:30-18:10

Підключитись до конференції:

https://us04web.zoom.us/j/76942846814?pwd=4cWQBjR8W0labMlipuCEiBXnS8s1SN.1

Ідентифікатор конференції: 769 4284 6814

Пароль: 424344


Презентація аудіопроєкту «Мої думки (не) тихі» (спільно з Радіо BG)

photo 2023 11 14 14 56 5815 листопада 2023 року відбудеться презентація аудіопроєкту студентів Факультету журналістики «Мої думки (не) тихі» (спільно з Радіо BG) – це думки вголос про важливе: професію, лідерів думок, українську культуру й порядок денний. Назва проєкту підкреслює, що думка кожного важлива і має право на життя.

«Мої думки (не) тихі» – це про порушення важливих тем та звернення уваги на недооцінені проблеми

Щиро і відверто майбутні журналісти репрезентують власне бачення себе в професії, яка сьогодні є не лише важливою, а й небезпечною.

Назва рубрики «Журналістика – професія для сміливих» виникла після відвідування студентами заходу від Національної спілки журналістів України –вшанування загиблих журналістів біля могили Георгія Гонгадзе.

Координатори проєкту: Вікторія Саєнко,Поліна Федорова

Куратори:Аліна Лісневська, Костянтин Бакаєвич


 ФОТОВИСТАВКА «СВІТ НАВКОЛО НАС АБО ДРУГИЙ РІК ВІЙНИ»

photo 2023 11 14 14 57 0115 листопада 2023 року з нагоди святкування Дня Факультету журналістики відбудеться відкриття ФОТОВИСТАВКИ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЖУРНАЛІСТИКИ «СВІТ НАВКОЛО НАС АБО ДРУГИЙ РІК ВІЙНИ».

"Чергова фотовиставка студентів цього року таки відбудеться. Минулого року у зв’язку з початком повномасштабного вторгнення довелося перенести формат заходу в електронний. Експозицію можна і зараз переглянути на сайті факультету в рубриці "Студентські проєкти".

На превеликий жаль і біль російсько-українська війна триває і, безумовно, ця тема не могла обминути творчий доробок нашої молоді. Окрім, здавалось би, безтурботних життєрадісних фотознімків, досить часто ще можна зустріти сюжети пов’язані з воєнними буднями. І це зрозуміло, адже ми всі чекаємо нашої перемоги й закінчення цього жахіття, яке принесли Україні росіяни. Але всупереч незгодам, оптимізм і глибока віра присутні у всіх роботах студентів.

Хочеться побажати молодим і, безперечно, талановитим авторам подальших творчих здобутків і професійного становлення", - Роман Ратушний, куратор фотовиставки, член спілки фотомистецтва України і AFIP.

Запрошуємо до перегляду фоторобіт оновленої експозиції!Див. Архів кафедри журналістики та нових медіа

Факультет у соціальних мережах