Співпраця

23 11vse bude ukraina0323 листопада 2023 доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Факультету журналістики Галина Піскорська брала участь в організації та проведенні заходу на підтримку України в Австралії. Захід відбувся у визначному культурному центрі у Бібліотеці Штату Вікторія в центрі міста Мельбурна. 

23 10ukr isp metod sem netreby dlia ispan osvitiani03У межах реалізації положень Договору про співробітництво між Університетом Жирони та Київським університетом імені Бориса Грінченка доцентка Маргарита Нетреба, гарант освітньо-професійної програми 061.00.02 «Реклама і зв’язки з громадськістю» Грінченка,  23 жовтня 2023 року провела методичний семінар для науково-педагогічних працівників іспанського університету на тему «Виклики та реалії викладацької діяльності в умовах війни».

Під час цього семінару, доцентка висвітлила ключові аспекти, які викладачі повинні враховувати у сучасних умовах.

4 6 11 23CUICIID 2023

З 4 по 6 жовтня 2023 року Університет Грінченка вперше представив Україну на Міжнародному університетському конгресі з комунікації, інновацій, досліджень та викладання (CUICIID 2023) у Мадриді. Захід проходив в онлайн-форматі на платформі YouTube.

15 11bak mah ta vypuskkaf zustrilysia z koman kanskykh leviv0125 вересня 2023 року експертка з цифрової комунікації, доцентка Маргарита Нетреба провела гостьову лекцію-презентацію для студентів 4 курсу освітньої програми "Реклама та зв'язки з громадськістю" Університету Жирони (Іспанія).

Лекція під назвою "Стратегія цифрової комунікації в умовах конфлікту: кейс України" розкрила ключову роль українських digital фахівців на українському інформаційному фронті.  Лекторка зосередилася на тому, як українські професіонали адаптували свої стратегії до особливостей конфліктного середовища, де швидкість, точність та ефективність викликали особливий інтерес.

With Ukraine One Year On 524 лютого 2023 року з нагоди річниці опору України проти російської агресії за ініціативи доцента кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Галини Піскорської  спільно зі Школою культури та комунікаціїї (SCC), Школою мов та лінгвістик (SOLL), Школою історичних та філосовських досліджень (SHAPS), Факультетом мистецтв Школи Мельбурна ініціювали зустріч професора кафедри австралійської літератури Буабув’є Тоні Берчем (Університет Мельбурна), доктора Джулі Федор (SHAPS, Університет Мельбурна), доктора Ольги Максвелл (SOLL, Університет Мельбурна), почесного професора україністики Марка Павлишина (Університет Монаш), доцента Марії Тумаркіної (SCC, Університет Мельбурна) зі студентами Євгенією Горбуновою, Яною Мицько, Катериною Бучмою (Факультет журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка), а також із професором Оленою Гурко (ДНУ імені Олеся Гончара), професором Наталією Кудрявцевою (Криворізький державний педагогічний університет / Hanse Institute for Advanced Study, Delmenhorst), Євгеном Захарченком (Історичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна), Адою Вордсворт (KHARPP – Проект Харкова та Перемишля / Оксфордський університет).

Сторінка 1 із 4

Факультет у соціальних мережах