Співпраця

semestrove navchannia nashykh studentiv u briucselskii shkoli zhurnalistyky ta komunikatsii rozpochatoi02З 5 лютого 2024 року студентки Факультету журналістики Анна Некрашевська (ОП "Міжнародна журналістика", 2 курс), Соломія Сокур (ОП "Журналістика", 2 курс) 

Крістіна Прус (ОП "Реклама та зв'язки з громадськістю", 2 курс) та  Діана Карлова (ОП "Міжнародна журналістика", 2 курс) вже розпочали семестрове навчання та опановують нові навички майбутньої професії у Брюссельській школі журналістики та комунікацій (IHECS) за програмою академічної мобільності Еразмус+ КА131.

prohrama akademichnoi mobilnosti erazmus dosvid studentky bakalavratu01Кілька місяців тому студентка кафедри реклами та звʼязків з громадськістю Катерина Лимарь навчалась протягом одного семестру за програмою академічної мобільності Еразмус+ у Брюсельській школі журналістики та комунікацій (IHECS).

hostova lektsiia dlia mahist kafedry vid vykl i doslid latv univer0000120 грудня 2023 року відбулася гостьова лекція «Сталий розвиток в країнах Балтії» для здобувачів магістерської програми 061 «Журналістика». Лекцію провела Сігіта Струберга, дослідниця та викладачка факультету соціальних наук Латвійського університету, стипендіатка Marcin Krol у Visegrad Insight 2022/2023, генеральний секретар Латвійської трансатлантичної організації.

4 7 12dot kaf h piskorska ta stud d ryzhova vzialy uchast u konf v avstralii034-7 грудня 2023 року відбулася щорічна конференція Австралійської Асоціації освітян та науковців  в галузі журналістики (JERAA) у місті Сідней в Австралії за темою «Проблеми журналістики – спільнота та контроль, конфлікти та кризи». 

Конференція зібрала найкращих дослідників, педагогів та журналістів Австралії. Під час конференції розглядалися  проблеми  української журналістики в умовах повномасштабної війни росії проти України. Доцентка кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Факультету журналістики Університету Грінченка Галина Піскорська, студентка четвертого курсу Дарія Рижова та журналістка Тетяна Матичак у своїх доповідях відзначили, що під час соціальних, технологічних і політичних потрясінь суспільство залежить від журналістів, які спроможні поставити владі складні запитання та допомогти людям зрозуміти події, повідомити про кризи та конфлікти. 

23 11vse bude ukraina0323 листопада 2023 доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Факультету журналістики Галина Піскорська брала участь в організації та проведенні заходу на підтримку України в Австралії. Захід відбувся у визначному культурному центрі у Бібліотеці Штату Вікторія в центрі міста Мельбурна. 

Сторінка 1 із 7

Факультет у соціальних мережах