Конференції, семінари, круглі столи

08 12 22 rozvytok nauky kmj018 грудня 2022 року відбулась перша студентська науково-практична конференція з міжнародною участю «Світова журналістика в епоху глобальних змін», метою якої стало обговорення актуальних проблем світової журналістики в епоху воєн та пандемій. Розпочав роботу конференції вітальним словом завідувач кафедри міжнародної журналістики доктор політичних наук, доцент Віталій ТЕРЕЩУК.
На пленарному засіданні з науковими доповідями виступали студенти з Щецинського університету (Польща) — Вікторія РИБІЦЬКА (Wiktoria Rybicka) та Надія СПІЦИНА (Nadiia Spitsyna), та студенти з вітчизняних ЗВО — Марина ГОНЧАРУК (Київський національний університет культури і мистецтв) та Юлія ТОПЧІЙ (Київський університет імені Бориса Грінченка, здобувачка ОП «Міжнародна журналістика»).
Далі робота конференції відбувалася за трьома секціями: секція 1 «Інформація та дезінформація в часи воєн та пандемій», секція 2 «Медіа світу про проблеми війни в Україні», секція 3 «Українська професійна журналістика в новій реальності: актуальні питання».

6 8 12 konferentsiia jeraa 2022 v avstralii156-8 грудня 2022 року, в м. Перт (Австралія) відбулась міжнародна конференція JERAA Conference 2022 “Journalism In Post-Normal Times” (Журналістика в пост-нормальні часи), яку організовує Journalism And Education Research Association of Australia (JERAA).

Останні два роки принесли надзвичайні виклики, які дестабілізували діяльність, інституції та структури в усьому світі, і роль журналістики виявилась у тому, аби задокументувати, повідомити та зрозуміти ці виклики.

cover Karas18 листопада 2022 року доцент кафедри міжнародної журналістики кандидат філологічних наук Максим КАРАСЬ взяв участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Прикладні аспекти сучасних міждисциплінарних досліджень» із доповіддю на тему «Засоби протидії утискам свободи слова з боку диктаторських режимів».

2022 11 30 15 26 1711 листопада 2022 року завідувач кафедри міжнародної журналістики доктор політичних наук Віталій ТЕРЕЩУК взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Публічне управління в умовах воєнного стану та вектор післявоєнного розвитку» із доповіддю на тему «РФ як ключова загроза інформаційній безпеці України: тернистий шлях визнання у доктринальних документах». Організатором конференції виступив Миколаївський регіональний центр підвищення кваліфікації (м. Миколаїв).

10 11 22 mizhn mediacom u cufr epochu 10 листопада 2022 року, відбувся Міжнародний круглий стіл на тему «Міжнародні медіакомунікації у цифрову епоху». Організатором Круглого столу є кафедра міжнародної журналістики Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

До участі у Круглому столі долучилися викладачі, студенти, науковці та дослідники, фахівці медіасфери з різних країн світу.