(044) 485-21-19

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Конференції, семінари, круглі столи

title15 лютого 2024 року на гуманітарному факультеті Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні соціокультурні трансформації: медіа, мова, комунікація». Наукове зібрання проходило в змішаному форматі й зібрало велику кількість українських та закордонних учасників.

ii mizh kr stil mizh mediak u tsyfr epokhu0128 листопада 2023 року відбувся ІІ Міжнародний круглий стіл «Міжнародні медіакомунікації у цифрову епоху», організатором якого виступила кафедра міжнародної журналістики Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Участь у ньому взяли зарубіжні та українські науковці, викладачі, фахівці медіасфери, аспіранти і студенти.

conf24-25 листопада 2023 року в Навчально-науковому інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходила Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська журналістика у світовому інформаційно-комунікаційному контексті: здобутки і перспективи». Наукова подія була присвячена 70-річчю кафедри історії журналістики КНУ.
Участь у роботі конференції взяли і науковці Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, зокрема й викладачі Кафедри міжнародної журналістики. Свої доповіді представили доктор філологічних наук, професор Олег Семенюк (Мова українських медіа на тлі процесів культурної глобалізації) і докторка наук із соціальних комунікацій, професорка Ніна Зражевська (Медіа-популізм під час війни Росії проти України).

title27 жовтня 2023 року завідувач кафедри міжнародної журналістики доктор політичних наук Віталій ТЕРЕЩУК взяв участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Образи сучасності в гуманітарному знанні» із доповіддю на тему «Африканський регіон як об’єкт іномовлення колишніх метрополій». Організатором конференції виступив Державний торговельно-економічний університет (м. Київ).

Програма конференції

02 06mnpk 12 червня 2023 року на факультеті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Медіакомунікації в діалозі культур: виклики європейської інтеграції для української освіти і науки», до проведення якої активно долучилася кафедра міжнародної журналістики.