Контакти

(044) 485-21-19

 kmj.fj@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Співпраця з партнерами

27.02.2023 16.06.22 REC

У лютому 2023 року докт. політ. наук В.І. Терещук та викл. О.Д. Гондюл стали членами Європейської асоціації комунікативних досліджень та освіти (ECREA):

 

  • 9-10 листопада 2023 року в Мадриді (Іспанія) відбувся симпозіум ECREA Digital Games Research Section symposium «Digital Games at the Forefront of Change - On the Meaningfulness of Games and Game Studies» (Цифрові ігри на передовій змін - про значення ігор та ігрових досліджень), у якому викладач кафедри міжнародної журналістики, здобувач ступеню філософії зі спеціальності «Журналістика» Олександра Гондюл презентувала частину свого дослідження «Ігрові технології в медіа: стратегії комунікативного впливу». 

LogoKULУ 2022 році за сприяння канд. філол. наук О.А. Росінської було укладено договір про співпрацю з Люблінським Католицьким Університетом Іоанна Павла II.

 

 


Universitat de Girona

З грудня 2021 року викл. кафедри О.Д. Гондюл активно співпрацює з Європейською асоціацією підготовки журналістів (EJTA). Першим кроком співпраці стало членство Київського університету імені Бориса Грінченка (сертифікат про членство)

  • 9 грудня 2021 року на засіданні Правління EJTA  докт. наук з соц. комунікацій, проф. О.А. Мітчук та викл. кафедри міжнародної журналістики О.Д. Гондюл ознайомили присутніх із діяльністю Університету та Інституту (нині – Факультету) журналістики. Головою українського представництва в EJTA було обрано Г.В. Горбенко, менеджером – О.А. Мітчук;
  • 22 квітня 2022 року відбулася зустріч членів Європейської асоціації підготовки журналістів (EJTA) в онлайн-форматі з питань мігрантів та біженців, участь у якій взяла викл. О.Д. Гондюл (тема доповіді “Викладання журналістики під час війни та планування журналістської освіти в мирний час”);
  • 12-13 травня 2022 року у місті Орхус (Данія) у Данській школі медіа та журналістики відбулася конференція EJTA Teachers’ Conference, на якій викл. О.Д. Гондюл  продемонструвала європейським колегам відео з коментарями студентів та результати дослідження проведеного серед студентів щодо важливості розвитку "твердих" та "м'яких" навичок у студентів-журналістів, особливо навичок "антикрихкості" в умовах сучасного світу;
  • 12-14 жовтня 2022 року у м. Тбілісі (Грузія) відбулись Щорічні загальні збори та конференція Європейської асоціації підготовки журналістів (EJTA) на тему "MEDIA AND TRUST: Teaching Journalism Students how to Work With Trustworthy Sources and Deal With Untrustworthy Media Environments", у якій викл. О.Д. Гондюл взяла участь у дискусії на тему "Як залишатися незалежним у ненадійному медіасередовищі". 

 

 

Факультет у соціальних мережах