Співпраця

Унікальним практикоорієнтованим складником освітньо-професійної програми «Журналістика» (редакція 2023 р.) другого (магістерського) рівня вищої освіти є інтегрована навчальна програма (ІНП) «СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ В СУЧАСНОМУ МЕДІАПРОСТОРІ». Ця навчальна програма є стрижнем інтегрованої практикоорієнтованої компоненти (ІПОК), що закладена в основу та реалізується в новій редакції ОП «Журналістика» 2023 року.

Унікальність її в тому, що ІНП створена у співпраці Київського столичного університету імені Бориса Грінченка та АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» за ініціативою члена правління АТ «НСТУ» Дмитра КОЗЛОВА та доктора філософії з журналістики (PhD), доцента кафедри журналістики та нових медіа Факультету журналістики Університету Грінченка Світлани ПЕТРЕНКО та передбачає проведення 100% практичних занять на базі АТ «НСТУ», в атмосфері, наближеній до медіавиробництва.

IMG 20230919 172336

19 вересня 2023 року здобувачі 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Журналістика» Київського університету імені Бориса Грінченка вперше прибули на практичні заняття з дисципліни «Суспільне мовлення в сучасному медіапросторі» в Національну суспільну телерадіокомпанію України, на відомий всім Хрещатик, 26. Оновлена магістерська освітня програма обіцяла багато цікавого. І справді…

Факультет у соціальних мережах