Співпраця з Радою роботодавців

Volcano on the DnieperЩиро вітаємо Галину Василівну Горбенко, доцента кафедри реклами та зв’язків з громадськістю, директора Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка з присвоєнням почесного звання Заслужений працівник освіти України!

Volcano on the Dnieper4-6 червня 2021 року відбувся фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія», до організація якого долучився викладач нашої кафедри Віктор Шиян. Протягом цих днів у небо Макарівського району поблизу Києва щоденно підіймалися понад 20 повітряних куль. Повітроплавні екіпажі прибули з різних міст України, щоб познайомити учасників із вражаючим світом повітроплавання.

Volcano on the Dnieper17 травня 2021 р. відбувся науково-практичний семінар «Взаємодія закладів освіти з роботодавцями в галузі реклами та PR», організований нашою кафедрою. Семінар об’єднав представників роботодавців, академічної спільноти, а також експертів-практиків, викладачів, студентів і випускників кафедри.

29 грудня 2020 року відбулося дистанційне засідання кафедри реклами та зв’язків з громадськістю. На порядку денному постали питання про завершення навчального процесу, результати форуму роботодавців та підготовку до акредитації бакалаврської програми.

Сторінка 1 із 2

Факультет у соціальних мережах