Контакти

(044) 485-21-19

 kmj.fj@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Майстер-класи

ii mizh kr stil mizh mediak u tsyfr epokhu01ф5 грудня 2023 року головний редактор часопису «ЄвроАтлантика» Віталій ДОВГИЧ завітав до здобувачів другого курсу освітньої програми «Міжнародна журналістика» та розповів про свій професійний шлях. 

metamorfozy evoliutsiia chy deformatsiia04Знайомство

Наш світ — метаморфози. Перебіг подій дає зрозуміти, що не залишитись нам такими, якими були до повномасштабного вторгнення. Аби про це не забували, студентам Факультету журналістики Університету Грінченка провели зустріч із журналістом, а тепер і військовим Павлом КАЗАРІНИМ, яка відбувалася 29 листопада 2023 року.

«Доброго дня. Зазвичай, після цього кажу, що я журналіст. Працюю на ICTV, NV… Але останні 2 роки мені доводиться презентувати себе як солдата ЗСУ. Якщо раніше я розповідав про журналістику, то впродовж 23 року я розповідав про війну, про те як війна змінює нас усіх».

lekt m honcharuk pro ukr azerbaidz vidn v mediasferi3230 травня 2023 року для студентів освітньої програми «Міжнародна журналістика» Київського університету імені Бориса Грінченка проведено лекцію, в рамках якої було представлено інформацію про Азербайджан як стратегічного партнера України, історію двосторонніх відносин, а також співпрацю у сфері медіа та журналістики в умовах воєнного часу. Запрошеним спікером виступила куратор українсько-азербайджанських проектів, журналіст Марина ГОНЧАРУК.

mizhnarodna zhurnalistyka v kubh ukrainsko azerbaidzhanskyi aspekt zustrich z lidiieiu shestak aliievoiu012 травня 2023 року для студентів освітньої програми «Міжнародна журналістика» Київського університету імені Бориса Грінченка пройшла лекція-зустріч з Лідією Шестак-Алієвою — Головою Спілки українок Азербайджану, директоркою представництва в Баку журналу Business Woman. Модерувала захід кураторка українсько-азербайджанських проектів, журналістка Марина Гончарук.
Лідія родом з Донбасу, Луганської області, і як кожна українка підтримує Батьківщину. Лідія багато років присвятила діяльності в діаспорному секторі, нині заснувала організацію «Спілка українок Азербайджану». Лідія, наскільки це є можливо, протистоїть пропаганді РФ, розвінчує антиукраїнські міфи, сприяє розвитку медіакомунікацій між нашими країнами та налагодженню діалогу між українськими та азербайджанськими журналістами.

18 03 viiskova zhurnalistyka v kubh zustrich z voienkorkoiu polinoiu vernyhor 718 березня 2023 року в рамках дистанційного навчання кафедра міжнародної журналістики виступила організатором зустрічі із журналісткою видання «Заборона», воєнкоркою, блогеркою, громадською діячкою Поліною ВЕРНИГОР, яка нині висвітлює події на Донеччині.
Зустріч пройшла в атмосфері насиченій запитаннями, які нескінченно ставилися до гості.

Сторінка 1 із 3

Факультет у соціальних мережах