Студентська ініціатива

studentku hutsol raisa uliana 0000127 лютого 2024 року студентку І курсу освітньої програми-професійної «Реклама і зв’язки з громадськістю» Гуцол Раїсу-Ульяну було включено до реєстру експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальністю 061 «Журналістика». 

16 11stud rekl vidvidaly mizhn vystavku rex0516 листопада 2023 року до Дня працівників радіо, телебачення та звʼязку, студенти І і ІІІ курсів Факультету журналістики, кафедри реклами та зв’язків з громадськістю у рамках виїзного заняття, відвідали професійну виставку друку та реклами REX.

6 11 2k vziala uchast u paryzhi04

5 листопада 2023 року в Cité Internationale у Парижі відбувся вечір української культури «Ukrainian Culture Night» за участю творчих колективів з України. Серед учасників виступу тріо «Lovage» була студентка другого курсу Софія Слабчук та її колеги – Анастасія Яремчук і Марія Яремчук. Вони виконали композиції «Лелека», «Чом ти не прийшов», «Вишиванка» та «Черемшина».

1kursnitsya karina kirichenko zdobula ii mistse u literaturno mistetskomu konkursi prisvyachuyu tichini 215 вересня 2023 року в Літературно-меморіальному музеї-квартирі П. Г. Тичини відбулося урочисте нагородження переможців літературно-мистецького конкурсу «Присвячую Тичині». Конкурс популяризує  творчість Павла Григоровича, надає можливість юним митцям проявити свою творчість, креативність та підтримує талановитих і обдарованих. Учасники з усієї України мали змогу насолодитися творчою атмосферою, поринути у світ мистецтва слова та пензля й поспілкуватися з однодумцями. Головою журі конкурсу є Микола Гриценко, український журналіст, поет, прозаїк, громадський діяч, член Національної спілки журналістів України, відповідальний секретар Національної спілки письменників України.

Увага, шановні студенти!

GrinchSlideFightУ рамках Грінченківської декади оголошується конкурс «Grinch SlideFight 2021» - виняткова можливість для кожного випробувати свій power-skill у PowerPoint! Завдання – створити один слайд, на якому презентувати Бориса Грінченка.

Сторінка 1 із 9

Факультет у соціальних мережах