Студентська ініціатива

Konkurs YacikТетяна Шпильова, студентка освітньої програми «Реклама і зв'язки з громадськістю», увійшла до числа переможців ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика! Першокурсниця посіла ІІІ місце у ІІІ (міському) етапі серед студентів нефілологічних спеціальностей.

Щиро вітаємо Тетяну та бажаємо подальших успіхів у навчанні!

 

Увага, шановні студенти!

GrinchSlideFightУ рамках Грінченківської декади оголошується конкурс «Grinch SlideFight 2021» - виняткова можливість для кожного випробувати свій power-skill у PowerPoint! Завдання – створити один слайд, на якому презентувати Бориса Грінченка.

sokolovska 16 квітня 2021 р. відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, із галузі знань «Журналістика». Цього року конкурс відбувся на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

stud Tkachuk 00Юлія Ткачук, студентка IV курсу
ОПП “Реклама і зв’язки з громадськістю” протягом чотирьох тижнів проходила виробничу практику зі спеціалізації на базі "UA: Суспільне мовлення". За цей час вона підготувала 14 caption-відео для Facebook-сторінки “Суспільне: Київ”. Загальна кількість переглядів роликів складає вже близько 1 мільйона 200 тисяч.

Nazyavo 2021 00Вітаємо Аліну Безп’ятчук,
студентку ІІІ курсу освітньої програми-професійної “Реклама і зв’язки з громадськістю”
із обранням експертом* Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальністю 61 “Журналістика”!

Сторінка 1 із 8

Факультет у соціальних мережах