Із жовтня 2024 року, Гондюл Олександра, здобувачка ступеня доктора філософії спеціальності 061 Журналістика, викладачка кафедри міжнародної журналістики, стала членкинею Всесвітньої організації вражень (World Experience Organization - WXO). Вона долучилась як членкиня у ролі «Emerging Talent».
Заснована у 2020 році Всесвітня організація вражень — це глобальна інституція, яка займається покращенням якості вражень / досвіду; розширенням можливостей для тих, хто створює враження; та просуванням економіки вражень. Організація об’єднує більше 1000 членів з різних куточків світу. Всесвітня організація вражень — це перша в світі крос-секторальна спільнота інноваторів вражень.
Організація працює над тим, щоб об'єднати, служити та розвивати економіку вражень через реальні, віртуальні події та екосистему онлайн-вражень. Об'єднуючи професіоналів у сфері вражень в різних секторах і по всьому світу, організація підтримує їх у прагненні бути більш інноваційними, а отже, створювати кращі враження, які допомагають людям відчувати себе більш живими, заробляти більше грошей і мати позитивний вплив на людей і планету.
Гондюл О.Д. досліджує тему дизайну вражень в контексті свого дисертаційного дослідження на тему «Ігрові технології в медіа: стратегії комунікативного впливу», що включає аналіз типів вражень, етапів та особливостей їх створення через впровадження ігрових елементів у журналістські матеріали.
У листопаді Олександра відвідала зустріч-знайомство з новими членами організації, де поділилась своїми напрацювання в межах дисертації, мала можливість обмінятись досвідом з колегами та представити власні знахідки з дослідження. Також Олександра на платформі спільноти презентувала наявні результати дослідження щодо того, як посилити вплив на медіаспоживача завдяки дизайну вражень, та отримала коментарі та рекомендації від інших членів спільноти.
Завдяки членству у Всесвітній організації вражень, Олександра має можливість спілкуватись безпосередньо з відомими дизайнерами вражень та початківцями, отримувати зворотний зв’язок на власні дослідження і мати доступ до інноваційних матеріалів сфери економіки вражень, які зможе застосувати під час підготовки своєї дисертаційної роботи та викладання профільної дисципліни «Гейміфікація в медіа».