(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Результати відбору для навчання за програмою кредитної мобільності у Брюссельській школі журналістики та комунікацій

13 02 23 ihecs01В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою кредитної мобільності у Брюссельській школі журналістики та комунікацій (IHECS) (Бельгія) на весняний семестр 2023–2024 н.р.На розгляд Конкурсної комісії надійшли документи від 13 студентів з Факультету журналістики.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала 4 здобувачів, серед яких дві представниці 2 курсу освітньої програми «Міжнародна журналістика» — Анна Некрашевська та Діана Карлова.

Кафедра міжнародної журналістики щиро вітає дівчат і бажає успіхів у навчанні в IHECS!

4ukr