ІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція студентів, аспірантів, молодих учених та практиків «КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ: СУЧАСНІ ТРЕНДИ»

Фестиваль науки 2023 1

creative industries

24–25 травня 2023 року в межах Фестивалю науки – 2023, який проходив 11–25 травня в Київському університеті імені Бориса Грінченка (КУБГ) на Факультеті журналістики, відбулася ІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція студентів, аспірантів, молодих учених та практиків «Креативні індустрії: сучасні тренди».

Пленарне засідання конференції вітальними словами відкрили: проф. Наталія Віннікова, проректор з наукової роботи, голова Вченої ради КУБГ, докт. філол. наук; доц. Галина Горбенко, декан Факультету журналістики КУБГ, канд. пед. наук; голова правління Асоціації креативних індустрій України, офіційний представник в Україні Міжародного фестивалю креативності «Каннські Леви» Ірина Кузнєцова, ст. викл. кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Факультету журналістики КУБГ; проф. Ніко Дрок / Niko Drok, проф. медіа та громадянського суспільства Віндесхеймського університету прикладних наук (Нідерланди); доц. Леся Стеців, декан Факультету медіакомунікацій та підприємництва Української академії друкарства, канд. екон. наук.

Модерувала пленарне засідання проф. Вікторія Іващенко, заступник декана з наукової роботи, проф. кафедри медіапродюсування та видавничої справи Факультету журналістики КУБГ, докт. філол. наук.

Роботою однієї із секцій керувала доц. Лариса Масімова, завідувач кафедри медіапродюсування та видавничої справи Факультету журналістики КУБГ, канд. наук із соц. комунікацій.

Вийшли друком матеріали конференції, які затверджено вченою радою Факультету журналістики 21.09.2023 (протокол № 1). До виготовлення матеріалів долучилися викладачі кафедри: проф. Вікторія Іващенко, докт. філол. наук., проф. кафедри медіапродюсування та видавничої справи  (відповідальний редактор); Ніна Вернигора, канд. наук із соц. комунікацій, доц. кафедри  медіапродюсування та видавничої справи (дизайн та макетування).

Програма конференції / Conference program

Матеріали конференції