26.12.2023 09.37.08 REC08–09  грудня 2023 року на базі ГО «Національна академія наук вищої освіти України» на платформі ZOOM відбулася МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТА І НАУКА В ПЕРІОД ГЛОБАЛЬНИХ КРИЗ  ТА КОНФЛІКТІВ У ХХІ СТОЛІТТІ», співорганізатором якої був Факультет журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. У роботі конференції взяли участь освітяни і науковці зі Сполучених Штатів Америки, Польщі, Болгарії та України. З вітальним словом до учасників звернулася кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, декан Факультету журналістики Галина Василівна Горбенко.

Членом оргкомітету конференції та модератором секції соціально гуманітарних наук був професор кафедри медіапродюсування та видавничої справи Віктор Шпак. Він виступив з доповіддю: «ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА: ВИПРОБОВУВАННЯ ВІЙНОЮ». Свій доробок презентували: Баранова Катерина, аспірант Київського університету імені Бориса Грінченка, старший викладач кафедри реклами та зв'язків з громадськістю факультету журналістики «ПОНЯТТЯ КРИЗОВОЇ СИТУАЦІЇ В ПАРАДИГМІ СУМІЖНИХ ПОНЯТЬ»;  Бакаєвич Яна, аспірантка факультету журналістики «ІНФОГРАФІКА ЯК СПОСІБ ПОДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ В НОВИННИХ ОНЛАЙН-МЕДІА ПІД ЧАС ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ РФ ПРОТИ УКРАЇНИ»; Бакаєвич Костянтин, аспірант Київського університету імені Бориса Грінченка «ТРАНСФОРМАЦІЇ МЕДІЙНИХ СПІЛЬНОТ ПІД ЧАС ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ».