Вікторія Лаврентій

Вікторія ЛаврентійЗакінчила бакалаврат Факультету журналістики у 2022 році за освітньою програмою «Журналістика» спеціальності «Журналістика». Продовжила навчання в магістратурі за освітньою програмою «Журналістика», у 2024 році закінчила його і отримала диплом з відзнакою.

«Мій професійний шлях розпочався у 2018 році, коли вступила до Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Журналістика». Під час навчання на другому курсі, проходила практику на телеканалі «Суспільне Крим», тоді ж почала писати матеріали для «Грінченко-Інформ». Закінчивши третій курс, вирішила, що вже час почати працювати за спеціальністю. Спочатку стажувалася у галузевому виданні «Retailers.ua», згодом воно стало моїм першим місцем роботи. У 2023 році я вступила на магістратуру до рідного університету. Навчаючись, почала працювати позаштатною кореспондентою Forbes Ukraine».