Сєда Власова

Сєда ВласоваЗдобула диплом бакалавра журналістики в Запорізькому національному університеті, а магістра — у Київському університеті Грінченка.

Працює за фахом із першого курсу навчання: отримала кореспондентський досвід в запорізькій газеті «Міг», колумніський — у виданні для свідомих батьків Promum, креативної директорки — у лайфстайл-виданні bit.ua.
Нині очолює МАНплатформу — діджитал-наукпоп-видання при Малій академії наук. Разом із командою розповідає дітям про науку так, аби вони в неї залюбились: через інтерактивний контєнт, лонгріди, відеопроєкти. Крім того, виконує обов’язки керівниці SMM-напрямку МАН.
Також обіймає посаду head of creative у благодійному фонді savED, який відновлює українську освіту. Разом із командою допомагає добру звучать гучно, освіті — бути на часовою і, що найважливіше — повертати українських дітей до якісного офлайн-навчання