mykhalchenko

Михальченко Ольга Сергіївна

Викладач

ОСВІТА:

1. Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенко – Карого, 2007-2010

спеціальність: Режисер телебачення (бакалавр)

2. Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенко – Карого, 2008-2012

спеціальність: Організація кіно-телевиробництва (магістр)

ДОСВІД РОБОТИ:

ІП «1+1 ПРОДАКШН»

ПОСАДА: продюсер постпродакшну/ керівник департаменту

Проекти:

• художній повнометражний фільм: «Чорний ворон»
  • кіно-серіальне виробництво: «Століття Якова», «Україна. Повернення своєї історії», «Скарби нації», «Дві матері», «Маршрути долі», «Полюби меня такой», «Любовь через Enter», «Беженка», «Гроза над Тихоречьем», «Все равно ты будешь мой», «Село на мільйон», «Останній москаль», «Кандидат», «Хороший хлопець», «Хозяйка», «Центральна лікарня», «Догори дригом», «Девушка с персиками»
  • великі розважальні шоу: «Голос країни» (4-9 сезоны), «Голос діти» (2-5 сезоны), «Танці з зірками», «Маленькі гіганти»
  • концерти: «Новорічна Ніч Суперхітів», «Різдвяна історія з Тіною Кароль», «Золоті кити», «Love it ритм», «Музасфера»
  • реаліті шоу: «Міняю жінку», «Одруження наосліп», «Модель XL», «Лавлавкар»

GAUDI STUDIO

ПОСАДА: продюсер постпродакшну

Проект: «Хочу у ВІА ГРУ»

ТЕЛЕКАНАЛ «УКРАЇНА»

ПОСАДА: виконавчий продюсер

Проект: «Гості на порозі»

«95 КВАРТАЛ»

ПОСАДА: помічник режисера, другий режисер

Проекти:

фільми: «Старики-полковники», «Исповедь Дон Жуана» (режисер А.Бенкендорф), «Мамочки» (режисер В.Криштофович), «Ван Гог не виноват» (режисер В.Яковенко), «Сваты» 1, 2 сезоны (режисер А.Яковлев), «Чудо» (режисер О.Ассадулин)

Інше

З 2016р. проводить відкриті майстер класи та веде як куратор курси: «Продюсер ТБ», «Музичний продюсер», «Майстерність режисера монтажу» в Вищій школі Media&Production.

Володіння ПК:

Final Cut, Adobe Premiere Pro, Avid Media Composer, DaVinci Resolve