21 вересня 2017 року відбувся майстер-клас для студентів Інституту журналістики Університету Грінченка, основними темами якого були особливості друку шрифтом Брайля та розвиток інклюзивних книжок.
Зараз шрифт Брайля пристосували для письма багатьма різними мовами, включаючи китайську. Також його використовують для нотного письма і у системі математичних позначень. Проте видавництв, котрі використовують шрифт Брайля та розповсюджують книги не так і багато, особливо у Україні. На даний момент тільки Два видавництва можуть друкувати та розповсюджувати інклюзивні видання для людей із порушенням зору – Українське товариство сліпих та студія друку шрифтом Брайля Braille Studio. Варто згадати й те, що лише в Україні мешкає близько 65 тисяч людей з порушенням зору. Відразу питання: чи вистачить людям літератури для навчання, чи зможуть два видавництва допомогти всім охочим?
Представники Braille Studio, пані Юлія та пані Дар'я, подарували змістовну та вельми актуальну розмову про соціальні проблеми, які необхідно почути, відчути та втілювати в проекти. Окрім цього, презентували і їхні нові видання такі як «ПОЧУТИ», «Літо з амазонками» Надії Гуменюк, «Лисичка та журавель» тощо.
Оксана Онищенко