На цьому тижні наші учасники програми «Сучасні медіакомунікації: від теорії до практики» разом з тренером Яною Чепурновою вивчали основи копірайтингу: види контенту і їх специфіка, креативні техніки написання текстів, а на завершення – лайфхаки для копірайтерів з власного досвіду спікера. Також наші слухачі мали нагоду з перших вуст дізнатися як знімаються журналістські розслідування і що насправді відбувається по той бік камери. Журналістка Анастасія Норіцина на власних кейсах пояснила специфіку створення журналістських розслідувань: від задуму і формулювання теми зйомок до підготовки ефірної версії сюжетів.
Слухачі програми «Основи медіаграмотності» поринули в світ медіакультури. На прикладі всім відомих кінострічок та літературних творів тренер Ніна Зражевська розповіла про феномен ідеології, теорію влади, національну і культурну ідентичність та ідеологічну роль культурних продуктів. А завдяки наступній лекції від тренера Яни Фруктової учасники оволоділи однією з найактуальніших навичок сьогодення – розпізнаванням фейків і діпфейків в медіа.
І звісно ж, всі учасники мали можливість долучитися до прямих ефірів в Instagram. Перший англомовний прямий ефір пройшов з гостею з Нью-Йорка. Insta-блогер Тетяна Карпусь розкрила секрети успішного блогу і яку роль тут відіграє сторітелінг. Ще одним запрошеним спікером став випусковий редактор проєкту Крим.Реалії (Радіо Свобода) Андрій Гевко, який розповів хто ж такий універсальний журналіст і якими навиками він має володіти.
Ми з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей і впевнені, що вони будуть не менш цікавими та інформативними. Все буде медіа!