(044) 485-21-19

v.malinin@kubg.edu.ua
вул. Левка Лук'яненка, 13-Б, каб. 110

Малінін Володимир Сергійович

Старший викладач кафедри, координатор соціально-гуманітарної роботи

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Інтернет-журналістика
  • Мобільна журналістика
  • Соціально-економічні аспекти міжнародної журналістики

Освіта:
Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, отримав спеціальність журналіст, фахівець ЗМІ, тема диплому — «Журналістське розслідування» та аспірантуру Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, тема дисертаційної роботи «Тенденції становлення та розвитку сучасних зарубіжних та вітчизняних медіа-корпорацій».

Досвід роботи:

З вересня 2023 року — старший викладач кафедри міжнародної журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.
З вересня 2013 – головний редактор інтернет-видання newformat.info (Новий формат).
Лютий 2014 – вересень 2014 року — продюсер австрійської телерадіокомпанії ORF.
листопад 2013 – лютий 2019 року — помічник-консультант народного депутата України Ігоря Побера (Блок Петра Порошенка).
Серпень 2012 – жовтень 2012 року — головний редактор газети «Знак часу». Створення відповідної концепції видання. Підготовка та редагування різножанрових іміджевих матеріалів, організація верстки тощо.
Червень 2011 – серпень 2012 року — помічник-консультант народного депутата України (на громадських засадах), секретаря Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Володимира Толстенка.
З вересня 2008 – по вересень 2010 року — помічник-консультант народного депутата України (на громадських засадах), першого заступника голови комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України Олександра Черноморова.
Квітень 2008 – липень 2008 року — помічник-консультант народного депутата України Володимира Скубенка.
Квітень 2007 – липень 2007 року — кореспондент газети «Вечірній Київ».
Жовтень 2006 – березень 2007 року — старший викладач Інституту лінгвістики та політичного лідерства імені Мандели Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП).
Серпень 2004 – жовтень 2004 року — перший заступник головного редактора газети «Закон і бізнес», головний редактор газети «Правда лівобережжя».

Січень–липень 2003 року — заступник головного редактора газети «Регіон».
1996–2007 роки — друкувався в газетах «Столичные новости», «Вечірній Київ», «Дзеркало тижня», «Час» Факти», «Сегодня», «Правда України», «Время МН» (Москва), «Україна молода», «Київські відомості». За його співучасті на радіо «Свобода» виходили передачі, спрямовані на захист прав людини.
Серпень–вересень 1999 року — займався виборчою кампанією кандидата на посаду Президента України Леоніда Кучми в Криму. Займався вдосконаленням передвиборчої технології «Вуличне телебачення».

Професійний і науковий інтерес

Член Національної спілки журналістів України з 2019 року.
Має кілька тисяч публікацій у ЗМІ, 5 наукових статей у фахових виданнях.