(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Круглий стіл НСЖУ «Бути журналісткою в Україні: долати бар’єри та стереотипи»

20 10 2320 жовтня 2023 року на території Національного музею історії України у Другій світовій війні відбувся круглий стіл «Бути журналісткою в Україні: долати бар’єри та стереотипи».Команда Національної спілки журналістів України долучились до дослідження становища працівниць медіа в країнах Європи для подолання дискримінації на робочому місці. Ця важлива тема була висвітлена на у круглому столі «Бути журналісткою в Україні: долати бар’єри та стереотипи» на базі виставки «Розстріляна свобода слова». Спікерками стали Ліна Кущ, Людмила Гусейнова, Лідія Тараш, Валерія Пархоменко та Альона Данілова. Жінки розповіли про складнощі своєї роботи у воєнні та довоєнні часи.  Головна редакторка видання «Наше слово» Лідія Тараш поділилася своєю розмовою з ворогами: «Тут буде або Росія, або атомна бомба».

Інші журналістки зазначали про жорстоке поводження окупантів з медійниками.

«Мене заарештували в 2019 році, і я знала, що це має статися, але не думала, що це закінчиться таким довгим ув’язненням, таким катуванням, знущанням», – правозахисниця Людмила Гусейнова про власний досвід перебування у полоні.

Результати дослідження дискримінації медійниць під час роботи представила Валерія Пархоменко. Жінка оприлюднила статистику тиску на журналісток під час виконання своєї роботи. Наразі проблема досі залишається актуальною.

Відкрите обговорення завершила представниця НСЖУ Ліна Кущ, відповідаючи на питання присутніх про колаборантів та політв’язнів.

У заході взяли участь здобувачі освітньої програми «Міжнародна журналістика» Київського університету імені Бориса Грінченка.

Влада ЛІНІЧЕНКО,

здобувачка I курсу освітньої програми «Міжнародна журналістика»

Детальніше про захід на сайті НСЖУ

16ukr

20 10 2320 жовтня 2032 року на території Національного музею історії України у Другій світовій війні відбувся круглий стіл «Бути журналісткою в Україні: долати бар’єри та стереотипи».
Головна редакторка видання «Наше слово» Лідія Тараш поділилася своєю розмовою з ворогами: «Тут буде або Росія, або атомна бомба».
Інші журналістки зазначали про жорстоке поводження окупантів з медійниками.