a.lisnevska@kubg.edu.ua

Кандидат педагогічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• "Телевізійна журналістика"
  • "Зйомка та монтаж відеопродукту"
  • "Основи виробництва телепродукту "
  • "Мистецтво телерепорнтажу"

Біографія

У 1997 р. закінчила Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка.

У період з 2004 по 2014 рр. працювала в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (кафедра культурології та кіно-, телемистецтва).

У 2011 році захистила кандидатську дисертацію «Формування професійного мислення майбутніх телевізійних репортерів в процесі фахової підготовки» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 , в 2013 році отримала вчене звання доцента.

З 2014 р. – старший викладач кафедри української літератури, компаративістики та соціальних комунікацій, а з 2015 р. – доцент кафедри журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка.

Викладацький стаж: 20 років, науково-педагогічний – 13 років.

Професійний і науковий інтерес

• Екранне видовище