newphoto

Кандидат філологічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Майстерність ведучого в кадрі
  • Стиль та імідж ведучого телепрограм

Навчання

Закінчив аспірантуру та захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (березень 2011 року).

У студентські роки був переможцем та учасником всеукраїнських олімпіад із культурології та української мови.

Навчався на курсах режисури у Польщі та здобував другу вищу освіту в Університеті банківської справи при Національному банку України.

Досвід професійної діяльності

• Працює редактором на телебаченні. Має великий досвід підготовки та випуску прямих ефірів: інформаційних програм і політичних ток-шоу з топ-ведучими України.
  • Також працював журналістом на щоденних програмах новин. Спочатку на державному телебаченні, потому - на телеканалі ICTV.
  • Обіймав посаду PR-менеджера міжнародної компанії.
  • У Київському університеті імені Бориса Грінченка працює з 2015 року.
  • Викладав у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та Національному університеті державної податкової служби України (м.Ірпінь).

Професійний і науковий інтерес

• Новинна журналістика
  • Авторські та розважальні телепрограми
  • Політичні ток-шоу