5 лютого 2025 року на Факультеті журналістики відбулася онлайн-зустріч з абітурієнтами. Учасники долучилися до заходу, щоб дізнатися більше про Факультет та його освітні програми.
Тетяна Поліщук, заступник декана з соціально-гуманітарної роботи, розповіла про Факультет журналістики, акцентуючи увагу на його інноваційності, сучасних практикоорієнтованих дисциплінах та ефективних методах викладання. Вона детально ознайомила слухачів з нашими центрами компетенції та їхніми проєктами, зокрема, "АстудіЯ", "Грінченко-інформ", "RadioBG", "Медіахаб Університету Грінченка", та поділилася інформацією про яскраве студентське життя.
Маргарита Нетреба, гарант освітньої програми "Реклама і зв'язки з громадськістю", доцент, презентувала особливості цієї програми. Вона наголосила на можливості проходження практики у провідних агенціях, участі у профільних фестивалях і конкурсах, тісній взаємодії з професійною спільнотою та практичній спрямованості навчання. Абітурієнти дізналися про обов’язкові та вибіркові дисципліни програми. Студент першого курсу цієї програми Еміль Бекіров поділився враженнями про креативне та захопливе навчання.
Освітню програму "Видавнича справа та редагування" представив її гарант, професор Віктор Шпак. Він розповів про переваги навчання за цією програмою, зокрема про перспективи працевлаштування у сферах телебачення, радіо, книговидання, соціальних медіа, друкованих медіа та журналістики. Студентки четвертого курсу цієї програми Марія Гончаренко та Поліна Кирієнко доповнили виступ професора, поділившись власним досвідом навчання, зокрема вивченням таких дисциплін, як графічний дизайн, макетування та верстка тощо.
Ольга Бикова, гарант освітньої програми "Міжнародна журналістика", доцент кафедри, детально розповіла про специфіку програми та її переваги. Вона ознайомила абітурієнтів із базами практики, серед яких Національна спілка журналістів, Українське національне інформаційне агентство "Укрінформ", Державна установа "Український інститут" та комунальні медіа Києва. Тему грантових можливостей розкрила студентка третього курсу цієї програми Анна Сергієнко, яка поділилася своїм досвідом навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ у Брюссельській школі журналістики та комунікацій. Вона розповіла, як виграти грант, поділилася враженнями та дала корисні поради майбутнім студентам. А студентка першого курсу Єлизавета Доброленська поділилися власними напрацюваннями, розповіли про співпрацю з викладачами, участь у волонтерських ініціативах та студентських проєктах.
Освітню програму "Журналістика" представив її гарант Андрій Борець. Він розповів про команду досвідчених викладачів, навчальні проєкти, майстер-класи та ключові переваги програми. Абітурієнтів зацікавила можливість проходження практики у таких медіа, як "Громадське радіо", "Еспресо", "2+2", "1+1", "Суспільне мовлення", "СТБ" та інших. Студенти цієї програми Маргарита Шинкаренко та Андрій Бовтенко звернули увагу на викладачів-практиків та можливості реалізації власних проєктів вже з першого курсу.
Надія Фіголь, завідувачка кафедри медіапродюсування, докторка наук із соціальних комунікацій, доцентка, презентувала нову освітню програму "Медіапродюсування". Вона розповіла про її концепцію, яка включає мовні, технологічні, управлінські та соціокомунікативні дисципліни. Також представила відгуки роботодавців про цю програму. Доповнила презентацію студентка першого курсу Анастасія Поліщук, яка поділилася своїми враженнями про навчальний процес, цікаві дисципліни, проєкти та заходи. Вона побажала абітурієнтам успіхів та порадила не боятися обирати "Медіапродюсування".
Одним із питань, що їх поставили слухачі, було ставлення університету до тварин. А прикладами стали волонтерська допомога притулкам та прилаштування тваринок в добрі руки.
Зустріч відбулася у теплій та дружній атмосфері. Абітурієнти активно ставили запитання, а представники освітніх програм із задоволенням на них відповідали!