
Читали історії студентки Факультету журналістики, Наталія Сидорук (ОП "Журналістика"), Марія Магнус та Вікторія Ємліна (ОП "Міжнародна журналістика"). Історії, які слухали студенти 1 курсу освітньої програми "Журналістика" вразили їх і біллю втрат, і бажанням помсти, і любов'ю до України, і тим, що варто обирати червоний колір помади чи нігтів, адже, червоне - то любов.
Модерувала захід Тетяна Поліщук, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, яка звернула увагу на близькість історій, на важливість пам'ятати свої відчуття болю, втрат, страху, віри в перемогу, щоб передати свої історії наступним поколінням. Жінки під час війни піддаються насиллю значно частіше, ніж у мирний час, тому важливо говорити про це й порушувати питання гідності.
Вікторія Людвігівна, заступник декана з наукової роботи звернулася до учасників з пропозицією проаналізувати власну трансформацію з початку повномасштабного вторгення.
Вікторія Сошинська, заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи, подякувала студенткам, які декламували історії за театральну майстерність та небайдужість до долі кожного.
Ознайомитися з книгою "Мої жінки" можна в Бібліотеці Університету Грінченка корпусу №1 (вул. Левка Лук'яненка, 13-Б). Дякуємо видавництву "Білка" за подарунок.