10 червня 2023 року гостинно зустрічав майбутніх студентів Факультет журналістики. Вперше за довгі роки День відкритих дверей пройшов у змішаному форматі у 109 аудиторії з можливістю синхронізації онлайн та офлайн зустрічей. Усього понад 80 абітурієнтів зареєструвалися та обрали зручний для них формат зустрічі. До Київського університету імені Бориса Грінченка у суботу завітали понад 40 абітурієнтів (з друзями та батьками).
Під час екскурсії корпусом №1, яку провела студентка І курсу ОП «Міжнародна журналістика» Юлія Задорожня, гості відвідали наші центри компетентностей. У НВМ тележурналістики «АстудіЯ» Михайло Андрєєв та Влад Нестеров відкрили таємниці роботи в та за кадром. В навчальній лабораторії радіомовлення секретами роботи студентського інтернет-радіо «Radio BG» поділився Олександр Гарачковський. В цей час до відео-конференції приєдналися інші учасники зустрічі з різних куточків України: з Миколаєва та Одеси, з Запоріжчини та Дніпропетровщини, з Хмельниччини та Житомирщини, з Луцька, Чернігова, Переяслава та Вінниці, а ще з Києва та Київщини. Усі з нетерпінням чекали на представлення Факультету журналістики Університету Грінченка.
З вступним словом до гостей звернулася декан Факультету журналістики Галина Горбенко. Вона наголосила, що Університет Грінченка є закладом вищої освіти комунальної власності, має місця регіонального замовлення, а усі наші ОПП пройшли акредитацію у НАЗЯВО. Далі відбулося представлення кожної освітньої програми факультету.
Про переваги та важливість спеціальності «Міжнародна журналістика» розповідав завідувач відповідної кафедри Віталій Терещук. Він зауважив, що для журналіста-міжнародника вкрай важливими окрім фахових навичок є й знання іноземних мов та міжнародного права.
Практико-орієнтованим є навчання за спеціальністю «Реклама і зв’яки з громадськістю», приклади проєктів успішних випускників навів Леонід Новохатько, завідувач кафедри. Він наголосив на важливості підсилювати певні знання, що допоможуть бути успішним у професії та навів приклади реалізованих студентами кейсів.
Про стрімкий розвиток і трансформації видавничої справи розповіла завідувач кафедри медіапродюсування та видавничої справи Лариса Масімова. Вона зауважила, що даний напрямок є не лише практико-, а й бізнес-орієнтованим, а студенти створюють власні проєкти ще навчаючись за фахом.
Журналісти важливі, наголосила під час представлення ОП «Журналістика» завідувач кафедри журналістики та нових медіа Інга Погребняк. Окрім успішності даної програми вона розповіла про бази практик, які часто стають першим місцем роботи для наших студентів.
Вікторія Сошинська, заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи, узагальнила увесь попередній матеріал, розповіла про періоди вступу 2023, кількість місць регіонального замовлення, зарахування та навчальний процес. Вона зауважила, що абітурієнти мають право обрати усі чотири освітні програми, що їх пропонує факультет.
Відповіді на запитання, що їх поставили учасники зустрічі, давала заступник декана з науково-методичної та соціально-гуманітарної роботи Тетяна Поліщук. Вона розповіла про поселення в гуртожитки, їх розташування, наголосила на важливості максимально вірно подавати документи, якщо є певна соціальна категорія.
На останок відвідувачі офлайн-зустрічі пройшли до укриття, щоб впевнитися, що Університет Грінченка максимально відповідально ставиться до подій в Україні та дбає про кожного грінченківця.
Дякуємо, що у цей ліній день були з нами!
Слава Україні з такою чудовою молоддю!