Шановні здобувачі освіти, викладачі та співробітники
Київського університету імені Бориса Грінченка!
Запрошуємо стати учасником фольклорно – етнографічного фестивалю «Від Різдва до Водохреща», який буде проходити з 1 грудня 2023 року до 19 січня 2024 року.
1. Фольклорно – етнографічний фестиваль проводиться у двох категоріях – «Професіонали» та «Аматори».
2. Фольклорно – етнографічний фестиваль «Від Різдва до Водохреща» проводиться дистанційно і безоплатно за номінаціями:
3. До участі у Фестивалі допускаються творчі роботи, як синтез двох і більше номінацій.
4. У номінаціях «Художнє читання», «Вокальне мистецтво», «Хореографія», «Інструментальне виконавство» тривалість виступу не повинна перевищувати 5 хвилин, у номінації «Театральне мистецтво» - 7 хвилин.
5. У програмі виступу учасники мають забезпечити художнє оформлення дійства, наявність вертепної атрибутики (різдвяна зірка, дзвоник, шопка інше), відображення народних традицій відзначення релігійних свят зимового циклу, а також оригінальність постановки.
Порядок проведення фольклорно – етнографічного фестивалю:
1. Учасники фольклорно – етнографічного фестивалю надсилають заявку та прикріплюють відео-ролик своїх виступів, заповнюючи гугл-форму (за посиланням https://forms.gle/ne8nYRWYaP7N3R1p6 ) до 15 січня 2024 року 15.00.
2. Допускаються відеозаписи, створені в домашніх умовах.
3. У кожній номінації створюється журі з числа провідних фахівців за відповідними номінаціями. Журі фольклорно – етнографічного фестивалю переглядає/прослуховує всі виступи учасників і визначає переможців у кожній номінації. Рішення журі оформлюється протоколом, є остаточним і обговоренню не підлягає. Журі має право не визначати переможців у деяких номінаціях, розподіляти нагороди між учасниками, присуджувати особливі відзнаки, нагороджувати спеціальними дипломами.
4. Журі оцінює виступ колективів за наступними критеріями:
Колядки і щедрівки виконуються a-capella, допускається супровід музичними інструментами (баян, скрипка, сопілка тощо), виконання творів під фонограму.
5. Допускається участь у конкурсі сімейних ансамблів або колективів, колективів кафедр, студентських груп або інших творчих об’єднань.
6. Усі вокальні, інструментальні номери виконуються напам’ять.
7. Критерії оцінювання поданих виступів розробляє і протокольно затверджує журі в номінаціях.
8. Конкурсанти нагороджуватимуться Дипломами учасника, а переможці в номінаціях – дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня.
Завантажити інформаційний лист
Оргкомітет фестивалю