Кінцевий термін подачі документів: до 12.00 05 травня 2023 р.
Контактна особа: Виговська Ольга Сергіївна,завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Університету Грінченка, вул. Бульварно-Кудрявська; – (044) 272 18 62 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
До уваги студентів Університету Грінченка!
Університет імені Адама Міцкевича (Польща) пропонує програму обміну для студентів 2-3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Університету Грінченка. Навчання у рамках програми розпочнеться у першому семестрі 2023-2024 н.р.
Програма обміну включає:
- безкоштовне навчання на спеціальності: «Журналістика».
Необхідно оплачувати:
- проживання в місті Познань (у гуртожитку можуть запропонувати тільки 2 платні місця).
Детальна інформація про Університет імені Адама Міцкевича за посиланням: https://amu.edu.pl//
Вимоги до претендентів:
- Бути студенткою Київського університету імені Бориса Грінченка.
- Володіти англійською мовою на рівні В2.
- Мати високий рівень академічної успішності.
- Брати активну участь у житті Університету Грінченка.
Для участі у Конкурсі на здобуття стипендії необхідно до 12.00 05 травня 2023 р. подати до НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) такі документи в електронному вигляді:
- Ксерокопію закордонного паспорта (перша сторінка).
- Мотиваційний лист англійською мовою з особистим підписом апліканта (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).
- Рекомендаційний лист українською мовою від одного із викладачів випускової кафедри, завірений підписом завідувача кафедри.
- Витяг англійською мовою із заліково-екзаменаційної сесії за попередній та поточний рік навчання, завірений у студентському офісі факультету.
- Документи (дипломи, сертифікати та ін.), які підтверджують наукові досягнення студента та його участь у житті Університету.
- Сертифікат про рівень володіння англійською мовою не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet та завірити його у викладача іноземної мови, а також поставити печатку в інституті/на факультеті.
Документи, надіслані після вказаної дати, не будуть прийняті до розгляду.