Календар подій

Запрошуємо Вас 8 грудня 2022 року взяти участь у науково-практичній студентській конференції з міжнародною участю «СВІТОВА ЖУРНАЛІСТИКА В ЕПОХУ ГЛОБАЛЬНИХ ЗМІН»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні студенти та наукові керівники!

Запрошуємо Вас 8 грудня 2022 року взяти участь у науково-практичній студентській конференції з міжнародною участю «СВІТОВА ЖУРНАЛІСТИКА В ЕПОХУ ГЛОБАЛЬНИХ ЗМІН».

Мета: обговорення актуальних проблем світової журналістики в епоху воєн та пандемій.

Конференція відбудеться у дистанційному форматі.

Вартість участі у заході: БЕЗКОШТОВНО.

Програма конференції та технічні умови участі будуть розіслані зареєстрованим учасникам електронною поштою.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Учасники отримають електронні сертифікати про участь.

За підсумками конференції буде сформований електронний збірник матеріалів конференції (у форматі PDF). Збірник буде розіслано всім учасникам електронною поштою та розміщено на сайті кафедри міжнародної журналістики КУБГ.

Роботу конференції планується провести за такими напрямами:
image.png
Детальна інформація щодо участі в інформаційних листах: