Календар подій

Запрошуємо Вас 6-8 жовтня 2022 року взяти участь у Міжнародному галузевому науково-практичному семінарі «НАВЧАЛЬНО-НАУКОВІ РЕАЛЬНОСТІ У ЧАСІ ВІЙНИ: УКРАЇНСЬКИЙ ДОСВІД ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ АНАЛІЗ»

Міжнародний галузевий науково-практичний семінар «НАВЧАЛЬНО-НАУКОВІ РЕАЛЬНОСТІ У ЧАСІ ВІЙНИ: УКРАЇНСЬКИЙ ДОСВІД ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ АНАЛІЗ»

Напрями роботи семінару:
● Вдосконалення освітніх програм та їх акредитація: український та європейський досвід;
● Аналітичний зріз медіареальності у часі війни Росії проти України;
● Організація навчального процесу на факультетах/кафедрах під час воєнного стану (обмін досвідом);
● Виклики сучасної науки у часі війни;
● Співпраця стейкхолдерів, науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти у час війни;
Робочі мови міжнародного галузевого науково-практичного семінару: українська, англійська.
Із питань участі у семінарі звертатися: Ольга Андріївна Мітчук, професор кафедри журналістики та нових медіа Факультету

Тел.: +38 096 410 75 13; +38 050 339 34 24