d.murakhovskyi@kubg.edu.ua

Мураховський Денис Анатолійович

Викладач кафедри

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Вступ до фаху «Міжнародна журналістика»
  • Міжнародні медіакомунікації
  • Американські медіастудії
  • Європейські медіастудії

Освіта:
Із 2024 року — здобувач ступеня доктора філософії, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка.
2008 – Магістр, Міжнародна інформація, професійна кваліфікація: інформаційний аналітик-міжнародник, перекладач з англійської мови, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
2006 – Бакалавр, Міжнародні відносини, професійна кваліфікація: Фахівець з міжнародної інформації, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
Досвід роботи:
Із вересня 2024 року — викладач кафедри міжнародної журналістики, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка.
2012–2024 роки — політичний консультант, підприємець.
2010–2012 роки — Керівник відділу PR та реклами в компанії PocketBook International та PocketBook Україна.
2008–2010 роки — аналітик, піарник, журналіст-міжнародник, продюсер телевізійних проектів у Комунікаційній групі «ESG».
2005–2006 роки — кореспондент журналу «Огляд українського ринку».
2004–2005 роки — журналіст-міжнародник, старший редактор відділу новин Національної телекомпанії України.

Професійний і науковий інтерес

• Стратегічні комунікації
  • PR-технології та комунікаційні інструменти у політичних технологіях
  • Методи аналізу та прогнозування