s.zaitseva@kubg.edu.ua

Зайцева Станіслава Станіславівна

Доцент кафедри

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат наук з соціальних комунікацій

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Пресова журналістика

Освіта:
Кандидат наук з соціальних комунікацій (2020) зі спеціальності 27.00.01 Теорія та історія соціальних комунікацій. Тема дисертації: «Соціальнокомунікаційні аспекти висвітлення наукових новин та інновацій в інтернет-медіа України».
2012–2016 роки — аспірант кафедри журналістики та філології.
2005–2010 роки — Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література».
Досвід роботи:
Із вересня 2024 року — доцент кафедри міжнародної журналістики, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка.
З серпня 2023 р. — доцент кафедри педагогіки, української філології та журналістики, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.
2020–2023 роки — асистент кафедри мовної підготовки іноземних громадян, Сумський державний університет.
2010–2020 роки — інженер, молодший науковий співробітник науково-дослідної частини, Сумський державний університет.
2007–2010 роки — фахівець загального відділу, Сумський державний університет.

Професійний і науковий інтерес

Сфера наукових інтересів: міжкультурна комунікація, журналістська етика, мовленнєва діяльність журналіста, інноваційні технології в освітньому процесі, методика викладання української мови у полікультурному середовищі.

Науковий доробок за останні п’ять років складає: дві колективні монографії, публікації у виданнях, що індексуються наукометричними базами даних Scopus та Web of Science Core Collection, публікації у наукових журналах України категорії «Б», публікації у співавторстві та під науковим керівництвом студентів, навчально-методичні праці, у т.ч. навчальний посібник.

Інше

Член міжнародного проєкту за програмою Жан Моне "Європейські цінності міжкультурного діалогу в галузі освіти: міждисциплінарний та інклюзивний підходи — EUROVALID", (до 2023 р.).
Менеджер проєкту СНУ ім. Даля спільно з ГО «Платформа студентської журналістики» «Правдивий репортаж: навіть коли болить», курс англомовних лекцій.
Нагороджена дипломом І-го ступеня переможця конкурсу «Кращий викладач очима студентів» (Сумський державний університет).

Інші активності:
Член ГО «Платформа студентської журналістики»

Відзнаки:
Диплом І-го ступеня переможця конкурсу «Кращий викладач очима студентів» (2021–2022 н.р.) (Сумський державний університет).