k.but@kubg.edu.ua

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Історія зарубіжної журналістики
  • Журналістика кризових ситуацій
  • Стратегія сталого розвитку в умовах кризової медіареальності
  • Стратегія цілей сталого розвитку в медіасфері

Освіта:
2024–2026 — Магістр, Екстремальна та кризова психологія, професійна кваліфікація Психолог, Університет економіки та права «КРОК».
2020–2024 — здобувачка ступеня доктора філософії (спеціальність 061 Журналістика), Запорізький національний університет.
Лютий–травень 2024 — VisitinОсвіта:
Лютий–травень 2024 — Visiting Scholar and Weiser Center for Europe and Eurasia Research Fellow [for Ukrainian PhD Students], University of Michigan, USA.
2020 — Магістр, Журналістика, професійна кваліфікація Журналіст, Запорізький національний університет.
2018 — Бакалавр, Журналістика, професійна кваліфікація Журналіст, Запорізький національний університет.
Додаткова освіта
Вересень–листопад 2016 — програма «Українські регіональні журналісти – разом до якості».
Серпень–вересень 2017 — програма національних обмінів для журналістів («Громадське Чернівці»).
Зима 2018 року — стажування «BIHUS.INFO».
Mezhihiryafest 2016, 2017, 2019.
Вересень 2019 — Young European Journalists Workshop.
Участь у 5-ти Erasmus+ проєктах.
Вересень 2022 – Березень 2023 — CINergy project від Deutsche Welle.
2021 — Фотомайстерня важливих історій від Українсько-данського молодіжного дому. Фотосерія «Івана Купала» на фестивалях: Молодвіж, Львів, Фестиваль думок, Сєвєродонецьк, Ungdommens Folkemøde (Копенгаген, Данія).

Досвід роботи:
Із вересня 2024 року — викладач кафедри міжнародної журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка
Січень 2024 – дотепер — молодша наукова співробітниця, Запорізький національний університет.
Лютий–травень 2024 — гостьова дослідниця у Weiser Center for Europe and Eurasia у Мічиганському університеті (University of Michigan).
Грудень 2023 — голова ГО «Бути».
Квітень 2023 – дотепер — засновниця та головна редакторка мікромедіа «Платформа Бути».
Червень 2022 – Червень 2024 — Журналістка та викладачка у «Медіаграмотність в регіонах України».
Вересень 2021– Жовтень 2022 — Комунікаційна та SMM-менеджерка в ГО людей з інвалідністю Fight For Right.
Грудень 2018 – Липень 2019 — Журналістка в «Бюро аналітичної та розвідувальної журналістики».
Грудень 2016 – Грудень 2019 — кореспондентка порталів «Пороги» та «MEGO».

Професійний і науковий інтерес

• Журналістика травми
  • Вплив медіареальності на психологічний стан особистості та на формування громадської думки у цілому
  • Медійне висвітлення протестних рухів
  • Адвокаційна журналістика
  • Права людини й активізм
  • Медіаграмотність як фундамент протидії пропаганді
  • Управління медіапроєктами
Журналістика травми
Медійне висвітлення протестних рухів
Адвокаційна журналістика
Права людини й активізм
Медіаграмотність як фундамент протидії пропаганді
Управління медіапроєктами

Інше

Голова громадської організації “Бути”, яка надає допомогу людям з досвідом втрати. Реалізували більше 10 всеукраїнських і регіональних проєктів, серед яких і медійні: у співпраці з НСЖУ, ІМІ, MDF, Zmina.info та Internews.

Має кілька професійних нагород. Зокрема: Конкурс на кращий мультимедійний продукт у рамках «Eastbook media school» (Варшава, 2016) – 3 місце; Конкурс регіонального фактчеку (Київ, 2020) - 1 місце; Спецвідзнака від редакції Zmina.info за матеріал, підготовлений на конкурс «Права людини у медіа: від розуміння до змін».

Має досвід створення авторських інформаційних продуктів. Зокрема, спільно з журналісткою та експерткою ІМІ Маєю Голуб розробили авторський курс з фактчекінгу у співпраці з німецькою організацією Interlink Academy.

Профіль Google-Академія