Нові твори від журналістів-початківців у медіа

DSC04073

8 квітня 2017 року  в Інституті журналістики відбулось нагородження переможців  конкурсу журналістської творчості для старшокласників «Нові в медіа». Журі визначило найкращу шістку робіт у двох номінаціях – «Журналістські друковані матеріали» та «Журналістський відеотвір».

Переможцями номінації «Журналістські друковані матеріали» стали Анастасія Шапоренко («Мова як мистецтво. Історія особливої вчительки»), Віра Дубова («Я - наркоман»), Дмитро Шакун («Виживають найпрацьовитіші»), Ярослав Яцевський («У Києві працював перший в Україні Музей новин»), Тетяна Золотарьова («Кеди в тренді») та Людмила Кухаренко («Жадан, Тичина та собака»).

У топ-6 відеоробіт увійшли  «Київ очима художників» (автор – Анастасія Юрченко), «Місцинки Києва» (створила Тетяна Антонова),  авторський відеоблог Дарини Вихор, відеосюжет «Парк Кіото» Богдана Бута, ролик-мотиватор Дар’ї Корнієнко та Альони Кучиної «Рідна мова – це стильно», а також журналістське розслідування «Слідами Лесі Українки», створене Ангеліною Полісученко, Кирилом Ткаченком, Вадимом Адамовим і Анною Чалою.

Слід відзначити, що  учасниками  та переможцями  конкурсу «Нові в медіа»  стали 10 вихованців журналістських гуртків різної спрямованості інформаційно-творчого агентства ЮН-ПРЕС (Київський палац для дітей та юнацтва).

Оцюнювали конкурсні роботи  члени журі конкурсу «Нові в медіа»: Валерій Ясиновський - Заслужений журналіст України, керівник суспільно-політичного видання «Грінченко-інформ»; Олена Росінська – заступник директора Інституту журналістики, кандидат філологічних наук; Сніжана Жигун – доктор філологічних наук, доцент кафедри української літератури та компаративістики; Аліна Лісневська  - кандидат педагогічних наук,  доцент кафедри журналістики та нових медіа. До оцінювання робіт також долучилися студенти спеціальності «Журналістика» Яна Білоус (2 курс) та Євгенія Савченко (3 курс).

В якості спеціального гостя була запрошена  Ольга Шилкіна редактор телевізійної інформаційно-розважальної програми «Абзац!» (Новий канал), яка поділилась  цікавим досвідом роботи  в молодіжних телевізійних програмах з журналістами – початківцями.

Євгенія Савченко

студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика»

konkursnovi
konkursnovi2